مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جزئیات تکمیلی پیرامون این انیمیشن به‌ زودی منتشر می‌شوند

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به اطلاعاتی که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده‌اند، شریک تجاری شرکت نینتندو در ساخت انیمیشن سینمایی Super Mario به زودی معرفی می‌شود. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

در ماه نوامبر گذشته، وبسایت وال استریت ژورنال با انتشار گزارشی ادعا کرد که نینتندو در آستانه توافق با استودیو ایلومینیشن اینترتینمنت، سازنده انیمیشن‌های Minions و Despicable Me است تا با همکاری آنان، ساخت انیمیشن سینمایی Super Mario را آغاز کند. حال در جدیدترین اخبار منتشر شده، تاتسومی کیمیشیما، مدیر نینتندو اعلام کرد که در آینده نزدیک شریک تجاری خود را برای ساخت این انیمیشن معرفی خواهد کرد.

با توجه به گزارش منتشر شده از سوی وبسایت گیم اینفورمر، کیمیشیما در گفتگویی که با روزنامه‌ای ژاپنی داشته، ابراز امیدواری کرد که نینتندو به زودی با استودیو مورد نظر به توافق برسد و پس از آن، اگر همه چیز مطابق برنامه پیش برود، انیمیشن Super Mario به‌ طور رسمی برای طرفداران این شخصیت معرفی شود. کیمیشیما در ادامه اضافه کرد که طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، اکران رسمی این انیمیشن پیش از برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو آغاز می‌شود. همزمان با این اتفاق، قرار است پارک تفریحی Super Nintendo Land نیز با همکاری شرکت یونیورسال پیکچرز افتتاح شود.

در گزارش ماه نوامبر وال استریت ژورنال ذکر شده بود که نینتندو نقش مهمی در ساخت انیمیشن خواهد داشت و شیگرو میاموتو، خالق این سری بازی‌ها، نیز احتمالاً به عنوان تهیه کننده در ساخت انیمیشن با استودیو سازنده همکاری می‌کند. میاموتو پیش از این نیز تجربه حضور در پروژه‌های مشابه را داشته است که از میان آن‌ها می‌توان به سری انیمیشن کوتاه Pikmin اشاره کرد. سال گذشته، نینتندو اعلام کرده بود که به ساخت آثار سریالی و سینمایی با الهام از محصولات خود علاقه‌ مند است و می‌خواهد نقشی فراتر از اعطاکننده مجوز ساخت را در پروژه‌های ساخت ایفا کند.

نینتندو در طی سال‌های اخیر نسبت به ساخت نسخه‌های سینمایی و سریالی مجموعه‌های محبوب خود از جمله Mario، Zelda و Donkey Kong بسیار مردد بوده است. اکنون که شرکت‌ها و استودیو‌های فیلمسازی هالیوود برای همکاری با آن‌ها چراغ سبز نشان داده‌اند، به نظر می‌رسد زمان مناسب برای ورود به این عرصه فرا رسیده باشد. پیش از این، گزارشاتی مبتی بر ساخت سریال لایو اکشن Zelda در فضای مجازی منتشر شده بود که البته این گزارش نه رد و نه تایید شد.

در سال ۱۹۹۳، یک اقتباس لایو اکشن سینمایی بر اساس شخصیت ماریو با نام .Super Mario Bros به اکران در آمد که نه تنها در جلب نظر منتقدان، بلکه در جلب نظر طرفداران نیز ناموفق عملکرد کرد و در نتیجه به یک شکست تجاری تبدیل شد. باب هاسکینز که نقش شخصیت ماریو را در این فیلم بازی کرده بود، بعدها از این فیلم به عنوان بدترین تجربه کاری خود یاد کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.