مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا جدیدترین محصول استودیو ساکر پانچ پروداکشنز در سال جاری میلادی عرضه می‌شود؟

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به تریلری که سونی در رویداد CES 2018 از محصولات رو به انتشار خود در سال ۲۰۱۸ به نمایش گذاشت، بازی Ghost of Tsushima در سال جاری میلادی عرضه می‌شود. با گیمان همراه باشید.

بازی Ghost of Tsushima به‌ همراه تعدادی دیگر از عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴، در جریان رویداد هفته بازی پاریس به صورت رسمی معرفی شد. از آن زمان تاکنون، طرفداران استودیو ساکر پانچ پروداکشنز مشتاق بوده‌اند تا جزئیات بیشتری را از بازی همانند تاریخ عرضه آن بدانند. علی‌ رغم اینکه هنوز بیانیه‌ی رسمی‌ پیرامون تاریخ عرضه این بازی منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد این عنوان در سال جاری میلادی عرضه می‌شود.

شرکت سونی در جریان رویداد CES 2018 تریلری را از بازی‌ها، فیلم‌ها و سخت افزارهایی که قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شوند، به نمایش گذاشت. نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست که در بخشی از این تریلر، شاهد نمایش بازی Ghost of Tsushima هستیم که اگر خوش بین باشیم، می‌توان این را به عنوان اشاره سازندگان و ناشر به سال انتشار بازی در نظر بگیریم. این بازی به مدت سه سال در دست توسعه بوده است و انتشار آن در سال جاری میلادی کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

مایکل دِنی، مدیر ارشد استودیوهای پلی‌استیشن، در ماه نوامبر و در جریان یکی از گفتگوهای خود اعلام کرد که استودیو ساکر پانچ در حال حاضر یک نسخه قابل بازی از عنوان Ghost of Tsushima تهیه کرده است. دنی در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد که این بازی در زمان مناسبی معرفی شده است، این در حالی که در گذشته شاهد معرفی زودهنگام برخی از محصولات سونی بوده‌ایم. او در این باره گفت:

فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم در گذشته، معرفی برخی از عناوین بسیار زود صورت گرفته است. بازی Ghost of Tsushima نه تنها پروژه‌ی بسیار بزرگی برای ساکر پانچ محسوب می‌شود، بلکه دقیقاً همان بازی‌ای است که همیشه آرزوی تولید آن را داشته‌اند. به نظر من، معرفی این بازی در زمان مناسبی انجام شد، زیرا این بازی برای مدت طولانی در دست توسعه بوده و در حال حاضر نیز نسخه‌ای قابل بازی از آن وجود دارد که برای انتشار جزئیات بیشتر از آن در آینده بسیار هیجان زده هستیم.

عنوان Ghost of Tsushima، یک بازی جهان باز در سبک اکشن است که اتفاقات آن در زمان حمله امپراتوری مغول‌ به ژاپن جریان دارد. این‌طور که به نظر می‌رسد، شخصیت اصلی داستان یکی از آخرین سامورایی‎‌ها است که باید در مقابل حملات سخت و طاقت فرسای دشمن ایستادگی کند.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.