مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این بازی همراه با امبیو اختصاصی از پیکاچو منتشر خواهد شد

نویسنده   دانیال شیخی  |

به‌تازگی تاریخ عرضه‌ی بازی Detective Pikachu برای کنسول ۳DS در کشورهای غربی را اعلام شد. برای کسب جزئیات بیشتر این خبر با گیمان همراه شوید.

در این بازی نقش کارگاهی با نام «تیم گودمن» (Tim Goodman) با همراهی پیکاچو، یکی از شخصیت‌های پوکمون، را بازی می‌کنید. پیکاچو در این بازی می‌تواند صحبت کند و مانند یک کارآگاه معمولی عمل کند. آخرین باری که پیکاچو در حین صحبت کردن دیده شده بود، شاهد استقبال زیادی از سوی طرفداران نشد؛ امیدواریم این بار ماجرا متفاوت باشد.

بازی Detective Pikachu سال گذشته در ژاپن برای کنسول ۳DS منتشر شد، در حالی که خبری از تاریخ انتشار دقیقی برای آمریکا و اروپا نبود. حال مشخص شده که این بازی بالاخره در تاریخ ۲۳ مارس سال ۲۰۱۸ یا به عبارتی سوم فروردین‌ماه سال ۱۳۹۷ در این کشورها منتشر خواهد شد.

در کنار انتشار بازی در مناطق ذکر شده، امیبو اختصاصی از شخصیت پیکاچو نیز عرضه می‌شود که نسبت به سایز معمولی کمی بزرگ‌تر است. این امیبو ویدیوهای کوتاهی را آزاد می‌کند که در انجام تحقیقات به شما کمک می‌کند. قیمت امبیو پیکاچو ۳۰ دلار خواهد بود و قیمت بین‌المللی آن نیز به‌زودی مشخص شود. در ادامه می‌توانید تفاوت آمیبوهای پیکاچو را در تصویر مشاهده و مقایسه کنید.


منبع gamepur


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.