بازی موبایلی Star Wars: Rivals از سوی دیزنی و لوکاس فیلم معرفی شد

قهرمانان Star Wars با توانایی‌هایی منحصر به فرد در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت

نویسنده   مونا شایقی  |

کمپانی دیزنی و لوکاس فیلم این بار قصد دارند مخاطبان بازی‌های موبایلی را با عرضه یک بازی از دنیای Star Wars هیجان‌زده کنند. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

به تازگی بازی جدیدی از فرنچایز Star Wars برای پلتفرم‌های موبایلی معرفی شد. بازی Star Wars: Rivals یک شوتر چند نفره آنلاین خواهد بود که در آن بازیکنان در محیط‌های متفاوت به مبارزه با یکدیگر مشغول می‌شوند. در حال حاضر این بازی تا حد خوبی توسعه یافته و ویدیویی از اولین نمایش آن در سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز وجود دارد. در این بازی شما می‌توانید نسبت به موقعیت‌های مختلف کاراکتری مناسب انتخاب کنید، اما برای این کار باید ابتدا شخصیت مورد نظر را طی روند بازی آزاد کرده باشید. دسترسی به قهرمانان بازی متناسب با قدرت آن‌ها سخت‌تر خواهد بود و برای دستیابی به قهرمانان قدرتمند باید روند مشخصی در Arena League را طی کنید.

قهرمانان بازی شامل کاراکترهای دارث ویدر، هان سولو، پرنسس لیا، فین و پو دامرون هستند که در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. هر قهرمان دارای توانایی‌های منحصر به فردی است که برای نمونه می‌توان به قابلیت مخصوص خفه کردن دشمنان توسط دارث ویدر اشاره کرد.

بازی Star Wars: Rivals به صورت رایگان منتشر خواهد شد، اما خریدهای درون برنامه‌ای بازی تا سقف ۱۰۰ دلار خواهد بود. افرادی که بازی را از طریق فروشگاه آنلاین گوگل پلی پیش خرید کنند، از دسترسی اختصاصی به مقر پشتیبانی Death Trooper بهره‌مند خواهند شد. همچنین کاربرانی که بازی را در سیستم عامل iOS دریافت کنند، برای مدت محدودی از زمان عرضه‌ی بازی به Rebel Special Forces دسترسی خواهند داشت. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که این بازی از قابلیت کراس-پلتفرم پشتیبانی خواهد کرد و بازیکنان هر دو سیستم عامل می‌توانند با یکدیگر بازی را انجام دهند.


منبع gameinformer

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.