مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

درنهایت دی‌سی می‌تواند خاطره‌ی بد فیلم قبلی را از ذهن مخاطبین پاک کند؟

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به نظر می‌رسد که پروژه تولید فیلم ابرقهرمانی Green Lantern Corps (محصول مورد انتظار استودیوی DC) همچنان به قوت خود باقی است. با گیمان همراه باشید.

حدود یک سال پیش، دیوید اس. گویر به عنوان یکی از نویسندگانِ فیلمنامه این اثر سینمایی معرفی شد. او اخیراً در مصاحبه با وب سایت IGN تایید کرد که پروژه تولید فیلم Green Lantern Corps همچنان دنبال می‌شود.

به گفته گویر، با توجه به تغییراتی که اخیراً در ساختار داخلیِ کمپانی‌های دی‌سی‌ فیلمز و برادران وارنر ایجاد شده است، طرفداران باید کمی دندان به جگر بگذارند تا در آینده، اطلاعاتی از این فیلم فاش شود. او در این‌باره گفت:

با توجه به اتفاقاتی که اخیراً در دنیای DC رخ داده، چه کسی اطلاعاتی دقیق را از این پروژه سینمایی در اختیار دارد؟ به نظر می‌رسد که این پروژه فعلاً در مرحله ارزیابی دقیق به سر می‌برد.

اولین خبر در خصوص ساخت فیلم Green Lantern Corps، در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از آن زمان تاکنون، این فیلم به‌عنوان یکی از ابهام‌آمیزترین پروژه‌های دنیای توسعه یافته DC شناخته می‌شود. طی سالیان اخیر، این پروژه دچار تغییر و تحولاتی شده و مرتباً شایعاتی در مورد احتمال انتخابِ گویر به عنوان کارگردان این فیلم مطرح می‌شود.

طی یک دوره زمانی، طرفداران Green Lantern Corps نگرانِ به تعویق افتادن پروسه‌ی ساخت این فیلم بودند، تا اینکه کمپانی برادران وارنر در کنفرانس کامیک‌کان سن‌دیگو رسماً از تولید این فیلم سخن به میان آورد. همچنین انتشار خبر معرفیِ یکی از اعضای تیم ابرقهرمانیِ Green Lantern Corps در فیلم Justice League، بسیاری از طرفداران را به پتانسیل‌های این فیلم ابرقهرمانی امیدوار کرد.

البته هنوز مشخص نیست که نهایتاً کدام شخصیت‌ها در فیلم Green Lantern Corps حضور خواهند داشت. در عین حال، این فیلم با عناوینِ «سلاح مرگبار فضایی» و «نسخه مشابه Guardians Of The Galaxy در دنیای توسعه‌یافته DC» توصیف شده است. به لطف اقدامات تحریک‌آمیزِ آرمی همر (هنرپیشه آمریکایی)، طرفداران گمانه‌زنی‌هایی را در مورد بازیگران حاضر در این فیلم مطرح کرده‌اند. همر نهایتاً مجبور شد که درباره احتمال حضورش در نقش شخصیت اصلی این فیلم شفاف‌سازی کند. هر چند که طرفداران همچنان امیدوارند که او در این نقش حضور داشته باشد. همر در ماه آوریل سال میلادی گذشته اعلام کرد:

من هیچ چیز را تایید یا تکذیب نمی‌کنم. رسانه‌های اجتماعی تنها منبعی هستند که خبر نقش‌آفرینی من در فیلم Green Lantern Corps را منتشر کرده‌اند.

علاوه بر آرمی همر، چند بازیگر دیگر (از جمله چارلی هانم) به عنوان گزینه‌های احتمالی حضور در نقش شخصیت اصلی این فیلم معرفی شده‌اند. این احتمال هم وجود دارد که تایریس گیبسون، لونی راشید لین جونیور و یا تروانته رودز (ستاره فیلم Moonlight) در نقش شخصیت مکمل این فیلم ظاهر شوند.


منبع Comicbook


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.