مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نگاهی به تام هاردی در نقش ادی براک

نویسنده   سورنا رضایی  |

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره شرکت سونی نخستین تصویر از تام هاردی را در نقش «ادی براک» منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمان همراه باشید.

با این‌که سونی طی یک قرارداد در سال ۲۰۱۵، اجازه داد دیزنی از اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول استفاده کند، اما هنوز تمامی حقوق ساخت فیلم از سایر کاراکترهای دنیای مرد عنکبوتی را در دست خود دارد. در نتیجه، ساخت مجموعه‌ای از فیلم‌های اسپین‌آف مرد عنکبوتی آغاز شده و اولینِ آن‌ها، یعنی فیلم سینمایی Venom ، سال آینده (۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

سونی به‌تازگی اولین تصویر رسمی را از فیلم Venom در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که تام هاردی را در نقش ادی براک نشان می‌دهد. این تصویر احتمالاً آن چیزی نیست که طرفداران انتظارش را می‌کشیدند، اما می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ی نزدیک، شاهد انتشار تصاویر بیشتری از روند تولید فیلم باشیم. پیش از این، تنها تعدادی ویدئو از صحنه فیلم‌برداری و تصویر چند بنر تبلیغاتی از این فیلم منتشر شده‌ بود. در ادامه می‌توانید نخستین تصویر از فیلم موردانتظار «ونوم» را تماشا کنید:

پس از اینکه روند ساخت فیلم Venom به طور رسمی آغاز شد، دو سوال ذهن طرفداران را به خود مشغول کرد: نخست اینکه آیا فیلم نامبرده، بخشی از دنیای سینمایی مارول است و دوم اینکه آیا شخصیت مرد عنکبوتی در این سری‌ فیلم‌ها حضور می‌یابد یا خیر. مدت زیادی از انتشار شایعات مختلف پیرامون این دو موضوع نگذشته بود که کوین فایگی، مدیر استودیوهای مارول و تام هالند، بازیگر کنونی نقش مرد عنکبوتی اعلام کردند دنیای سری فیلم‌های اسپین‌آف اسپایدرمن از MCU کاملاً جدا است.

پس از فیلم Venom، نوبت به اکران فیلم Silver & Black از سری فیلم‌های اسپین‌آف می‌رسد که روی دو شخصیت گربه‌ی سیاه و سمور نقره‌ای تمرکز دارد و اکران آن نیز از تاریخ هشتم فوریه ۲۰۱۹ (نوزدهم بهمن  ۱۳۹۷) آغاز می‌شود. در خبری مرتبط، سونی اخیراً نخستین تریلر را از انیمیشن سینمایی Spider-Man: Into The Spiderverse٬ منتشر کرده است. مایلز مورالز، شخصیت اصلی این انیمیشن است که اولین‌بار در دنیای آلتمیت مارول معرفی شد، اما پس از آن به دیگر دنیاهای کمیک‌بوک‌های مارول نیز راه یافت.

در پایان، لازم به ذکر است که کارگردانی فیلم Venom را روبن فیشر برعهده دارد که سابقه‌ی کارگردانی فیلم Zombieland در پرونده کاری او دیده می‌شود. از دیگر بازیگران این فیلم نیز می‌توان به ریز احمِد و میشل ویلیامز اشاره کرد. اکران رسمی این فیلم از تاریخ پنجم اکتبر (سیزدهم مهر ۱۳۹۷) آغاز می‌شود.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.