مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

خود را برای یک رقابت سرعتی آماده کنید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

امروز، شرکت نینتندو در جریان پخش زنده رویداد نینتندو دایرکت از نخستین محتوای دانلودی بازی انحصاری Super Mario Odyssey رونمایی کرد. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

پس از مدت‌ها انتظار برای طرفداران، بالاخره رویداد نینتندو دایرکت برگزار شد و در جریان آن، شاهد به اشتراک گذاری اخبار جدیدی از از سوی نینتندو بودیم. در این رویداد، جزئیات نخستین محتوای دانلودی Super Mario Odyssey اعلام شد که بسیار تعجب برانگیز و غیرقابل پیش بینی بود. این محتوای دانلودی، حالت جدیدی به بخش چندنفره‌ی بازی اضافه می‌کند که کاربران پس از آغاز رقابت، باید به سرعت بادکنک‌هایی را که در اختیار دارند، در نقطه‌ی دلخواهی پنهان کنند. وظیفه‌ی دیگر کاربران نیز یافتن بادکنک‌های مخفی شده است.

در نگاه اول، این حالت جدید که برای نخستین بار وارد این سری بازی‌ها شده است، بسیار ساده و ابتدایی به نظر می‌رسد، اما قانونی برای این حالت وضع شده است که رقابت‌ها را بسیار هیجان انگیز می‌کند. با توجه به این قانون، کاربران تنها سی ثانیه زمان برای پنهان کردن بادکنک‌ها یا یافتن آن‌ها وقت دارند و در نتیجه سرعت عمل، حرف اول را در رقابت‌ها می‌زند. علاوه بر این، یک جدول رتبه‌‌بندی نیز برای این حالت در نظر گرفته شده است تا بدین ترتیب، شاهد ایجاد یک فضای رقابتی میان کاربران برای دست یابی به بیشترین امتیاز باشیم.

این محتوای دانلودی همزمان با انتشار به‌روزرسانی ماه فوریه، به بازی Super Mario Odyssey اضافه می‌شود. از دیگر محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به لباس‌های جدید برای ماریو و همچنین فیلتر‌های اضافی برای حالت تصویر برداری (Snapshot Mode) اشاره کرد. در پایان، لازم به ذکر است که بازی نامبرده اواخر ماه اکتبر سال گذشته به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد.


منبع AOTF


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.