اضافه شدن رزولوشن ۴K به Forza Horizon 3 برای کاربران ایکس‌باکس وان ایکس

تجربه‌ای با کیفیت‌تر از عنوان ریسینگ Forza Horizon 3

نویسنده   ندا سلیمیان  |

مایکروسافت به‌ تازگی یک بروزرسانی مجانی برای بازی ریسینگ Forza Horizon 3 عرضه کرده که آن را کاملاً با ویژگی‌های گرافیکی پیشرفته بر روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس سازگار می‌کند.

گرافیک‌ جدید در تریلری که مایکروسافت به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته به خوبی دیده می‌شود. این بهبودی‌ها بدین جهت به بازی اضافه شدند تا از قدرت فوق‌العاده کنسول نهایت استفاده را ببرند. هم‌چنین دو بسته الحاقی Hot Wheels و Blizzard Mountain نیز از آپدیت جدید بهره‌مند خواهند شد.

جدیدترین عنوان این فرنچایز موسوم به Forza Motorsport 7 یکی از دلایل عمده کشش بسیاری از کاربران به کنسول ایکس‌باکس وان ایکس مایکروسافت به حساب می‌آید، به خصوص که طراحی آن به گونه‌ای است که از قدرت بیشتر این پلتفرم کاملاً بهره می‌برد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان درک کرد که چرا آپدیت Forza Horizon 3 کمی دیرتر عرضه شده است. قطعاً شرکت سازنده قصد داشته مشتریان جدیدش را به سمت خرید جدیدترین عنوان و کنسول خود هدایت کند.

بد نیست بدانید که بروزرسانی جدید ۳ Forza Horizon این بازی را از جهت نمایش بازتاب نور از بدنه خودروها، کیفیت سایه‌ها و حتی جزییاتی چون بافت و ساختار جاده‌ها بهبود بخشیده است. افرادی که تلویزیون ۴K و یا کنسول ایکس‌باکس وان ایکس دارند، قطعاً می‌توانند به خرید بازی Forza Horizon 3 فکر کنند و ریسینگی جذاب و با کیفیت را تجربه کنند.

عنوان Forza Horizon 3 در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شد.


۱ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.