مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بی‌نهایت روی مسیر برفی سُر بخور!

نویسنده   دانیال شیخی  |

Chilly Snow یک بازی موبایلی ساده و درعین‌حال بسیار سرگرم‌کننده است که قصد داریم در این بخش با آن بیشتر آشنا شویم. با گیمان همراه باشید.

این بازی، محصولِ شرکتِ Acid Cousins، به‌تازگی برای اندروید و آی‌اواس به انتشار رسیده است. با یک فشارِ انگشت روی صفحه موبایل، بازی را آغاز کنید و طی مسیر، توپ را از بین درختان عبور دهید. در حین حرکت، با جاخالی دادن از بین درخت‌ها امتیاز کسب می‌کنید و به رکوردِ شما اضافه می‌شود. کنترل این توپ ابتدا کمی سخت به نظر می‌رسد، اما بعد از چندبار انجام بازی، کاملاً به آن عادت می‌کنید. در حین حرکت، هرچه بیشتر انگشتتان را روی صفحه نگه دارید، توپ دور بیشتری می‌گیرد و طی مسیر بیشتر می‌چرخد. با حرکتِ مارپیچیِ صحیح سعی کنید از بین درخت‌ها به بهترین شکل عبور کنید. با عبور از چندین درختِ نزدیکِ به هم، رنگِ توپِ شما ابتدا از آبی به زرد و سپس به قرمز تغییر می‌کند. رنگ‌های زرد و قرمز توپ در حین حرکت امتیاز شما را چندین برابر می‌کنند.

در بین بازی‌های سنگین و پرزرق‌وبرق امروزی موبایلی، Chilly Snow با ظاهری ساده همراه با موسیقی لایت و دلپذیر، شما را به‌شدت جذب خودش می‌کند. برای این بازی ۲ حالت شب و روز تعبیه شده که به‌وسیله‌ی آن می‌توانید زمینه بازی را بسته به زمان و محیطی –محیط روشن یا تاریک– که قصد انجام بازی را دارید، تغییر دهید. در قسمتِ تنظیماتِ این بازی، بخشِ «اسکین»ها را مشاهده می‌کنید که برای توپ، درخت‌های داخل مسیر و زمینه‌ی بازی، می‌توانید رنگ‌های متعددی را به سلیقه‌ی خودتان انتخاب کنید.

 

بازی Chilly Snow هم‌اکنون به صورت کاملاً رایگان برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اواس در دسترس گیمرها قرار دارد. این بازی به‌خوبی نشان داده که در عین سادگی می‌توان باز هم جذاب بود. Chilly Snow موفق شده در گوگل پلی از بین ۱۲٬۵۸۴ نقد نمره ۴٫۵ از ۵ را کسب کند. این بازی بی‌نظیر را می‌توانید هم‌اکنون از طریق لینک‌های زیر دریافت کنید.

دانلود بازی از گوگل پلیدانلود بازی از آیتونز
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.