مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی Night in the Woods به نینتندو سوییچ می‌آید

اوایل فوریه، منتظر عرضه این بازی باشید

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو بازی‌سازی اینفینیت فال (Infinite Fall) به صورت رسمی از نسخه نینتندو سوییچ Night in the Woods رونمایی کرد که به‌زودی منتشر می‌شود. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

استودیو اینیفینیت فال با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر، نسخه نینتندو سوییچ بازی تحسین شده‌ Night in the Woods را تایید کرد. با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی این استودیو، نسخه سوییچ این بازی در تاریخ یکم فوریه (دوازدهم بهمن ماه) عرضه می‌شود و محتویات بازی اصلی و نسخه Weird Autumn را شامل می‌شود.

متاسفانه پیش فروشی برای نسخه سوییچ بازی Night in the Woods در نظر گرفته نشده است و علاقه مندان به تجربه بازی روی این کنسول، باید تا زمان عرضه رسمی صبر کنند. همچنین قیمت در نظر گرفته شده برای این نسخه با دیگر نسخه‌های بازی تفاوتی ندارد و بیست دلار قیمت گذاری شده است. علاوه بر این‌ها، باید اضافه کرد که نسخه سوییچ این بازی در کنار به‌روزرسانی Director’s Cut-Style و نسخه Weird Autumn، شامل محتویات جدیدی از جمله ماموریت‌ فرعی، دیالوگ‌ و فعالیت می‌شود.

انتشار بازی‌های مستقل و تحسین شده برای کنسول سوییچ به Night in the Woods ختم نمی‌شود و هفته‌ی آینده، بازی نقش آفرینی Darkest Dungeon از طریق Eshop برای این کنسول عرضه می‌شود. پیش از این، بازی مستقل، پلتفرمر و چالش برانگیز Super Meat Boy برای جدیدترین کنسول نینتندو منتشر شده بود که توانست به فروش فوق‌ العاده‌ای دست یابد و باعث تعجب سازندگان در استودیو تیم میت (Team Meat) شود.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.