مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

با موفقیت این پروژه در گیشه، پاداش ۶ میلیون دلاری هم به او تعلق خواهد گرفت

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

اگر اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم ابرقهرمانیِ Black Widow اعلام آمادگی کند، احتمالاً به پردرآمدترین هنرپیشه زن در صنعت فیلمسازی هالیوود تبدیل خواهد شد.

براساس گزارش جدید‌ِ وب‌سایت Daily Mail، منابع آگاه تایید کرده‌اند که استودیوهای مارول به منظور متقاعد کردن این هنرپیشه برای بازی در نقش مامور مخفیِ روسیه‌ای دنیای ابرقهرمانیِ مارول، قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون دلار را با او منعقد خواهد کرد.

در صورتی‌که فیلم مستقل Black Widow در گیشه سینمای آمریکا به موفقیت قابل‌ملاحظه‌ای دست پیدا کند، پاداشی قابل‌توجه برای جوهانسون در نظر گرفته خواهد شد. گفته می‌شود که اگر مجموع درآمد فیلم Black Widow بیشتر از ۹۰۰ میلیون دلار باشد، این پاداش چیزی در حدود ۶ میلیون دلار خواهد بود. با توجه به اینکه دنیای سینمایی مارول طی دهه اخیر به موفقیت چشمگیری دست یافته، بعید به نظر می‌رسد که فیلم بعدی استودیوی مارول در رسیدن به رقم فروش مذکور ناکام بماند.

همچنین گفته می‌شود که در این پروژه، اسکارلت جوهانسون با جک شیفر (فیلمنامه‌نویس آمریکایی) همکاری نزدیکی خواهد داشت و برای ملحق شدن به جمع تهیه‌کنندگان این پروژه، با استودیوهای مارول وارد مذاکره خواهد شد.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و طرفین قرارداد با درخواست‌های مطرح شده موافقت کنند، فیلم مستقل Black Widow در سال ۲۰۲۰ به روی پرده سینماهای سرتاسر جهان خواهد رفت.

اسکارلت جوهانسون نخستین بار در فیلم Iron Man 2 (محصول سال ۲۰۱۰)، نقشِ شخصیت ناتاشا رومانوف (معروف به بیوه سیاه) را بازی کرد و از سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶، در چهار فیلم دیگرِ دنیای سینمایی مارول، مجدداً در نقش این شخصیت ظاهر شد. شایان ذکر است که جوهانسون در فیلم Avengers: Infinity War نیز یک بار دیگر به نقش‌آفرینی در دنیای ابرقهرمانیِ مارول می‌پردازد. این فیلم در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

برای شفاف‌سازی در مورد اختلاف چشمگیر میان دستمزد هنرپیشه‌های مرد و زنِ فرنچایز ابرقهرمانی مارول، لازم است به این نکته اشاره کنیم که رابرت داونی جونیور در اولین قسمت از مجموعه فیلم‌های Iron Man، برای بازی در نقش تونی استارک، مبلغ ۵۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد. حتی با احتسابِ افزایش دستمزد اسکارلت جوهانسون در فیلم Black Widow، دریافتیِ او کمتر از هنرپیشگان مردِ مجموعه فیلم‌های استودیوی مارول خواهد بود.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.