تماشاکنید: بازسازی P.T در آنریل انجین توسط یکی از طرفداران

نسخه آلفا این بازسازی هم‌اکنون در دسترس است

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

یکی از طرفداران قصد دارد تا دمو P.T را بازسازی کرده و آن را برای رایانه‌های شخصی عرضه کند. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

سال ۲۰۱۴ پس از معرفی بازی Silent Hills توسط کونامی، یک دمو قابل بازی از آن با نام P.T  برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد، که به نوعی قسمت کوچک و ابتدایی بازی را به نمایش می‌گذاشت. در پی خبر لغو شدن بازی Silent Hills که توسط هیدئو کوجیما در حال توسعه بود، این دمو نیز از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد.

حال اگر به هر دلیلی موفق به تجربه دمو قابل بازی P.T نشده‌اید، خبر خوبی برای شما داریم. یکی از طرفداران با نام SmoggyChips در حال بازسازی این دمو قابل بازی با استفاده از موتور آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) است. این بازسازی هم‌اکنون در مرحله آلفا به سر می‌برد و هنوز به صورت کامل کار توسعه آن به پایان نرسیده است، اما با این حال می‌توانید بازسازی P.T را از اینجا دریافت و به تجربه آن بپردازید.

دمو P.T، یک تیزر قابل بازی از ریبوت Silent Hills بود. این دمو در ماه آگوست سال ۲۰۱۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس بود که بعد از اختلافات کوجیما و کونامی، در ماه آپریل سال ۲۰۱۵ از این شبکه حذف شد و دیگر نمی‌توان آن را دانلود و تجربه کرد.

 


منبع Polygon
برچسبها ||

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.