مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

طبق شایعات، این پروژه نسخه جدید Fable است

نویسنده   سورنا رضایی  |

یکی از اعضای پلی‌گراند گیمز در مصاحبه‌ی اخیر خود، اطلاعات جدیدی را از پروژه معرفی نشده این استودیو منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

رالف فالتون، مدیر نوآوری پلی‌گراند گیمز، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وبسایت دیلی استار آنلاین تایید کرد که ایکس‌باکس وان ایکس، پلتفرم اصلی بازی در دست ساخت آن‌ها خواهد بود. طبق شایعات موجود، پروژه‌ی تازه‌ی آن‌ها نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Fable است. فالتون درباره کنسول ایکس‌باکس وان ایکس و مزایای آن گفت:

سادگی توسعه در ایکس‌باکس وان ایکس، آن را به یک پلتفرم توسعه‌ی عالی تبدیل کرده است. این اتفاق نه تنها به سود این کنسول، بلکه تمامی کنسول‌های این خانواده و حتی رایانه‌های شخصی است.

فالتون در ادامه گفت که تمرکز روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به عنوان پلتفرم اصلی توسعه، بدان معناست که پیشرفت‌ها روی تمامی کنسول‌های این خانواده قابل مشاهده خواهد بود:

تمامی کنسول‌های ایکس‌باکس همیشه برای کار بسیار مناسب بوده‌اند، اما قدرتی که ایکس‌باکس وان ایکس در اختیار شما قرار می‌دهد، آن را به یک کیت توسعه فوق العاده تبدیل کرده است.

فالتون در پایان این بحث گفت که داشتن یک کیت توسعه‌ی فوق العاده به ساخت بازی‌های بهتر منجر می‌شود که این اتفاق، نه تنها به سود گیمرها، بلکه به سود خود سازندگان نیز هست. با توجه به اطلاعات رسمی موجود، پلی‌گراند گیمز در حال حاضر مشغول توسعه یک بازی نقش آفرینی جهان باز است.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.