مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نسخه Definitive Edition بازی 20 دلار قیمت خواهد داشت

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

تاریخ عرضه جدید بازی Age of Empires: Definitive Edition، توسط کمپانی مایکروسافت اعلام شد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.


در ماه اکتبر، اخباری از نسخه Definitive Edition بازی Age of Empires اعلام شد که نشان می‌داد بازی تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورده است. معمولا زمانی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد، پس از آن شاهد اخبار نامطلوبی هستیم، اما ظاهرا در رابطه با این بازی باید استثناء قائل باشیم.

حال، کمپانی مایکروسافت رسما تاریخ عرضه جدید Age of Empires: Definitive Edition را اعلام کرد و این بازی در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در جریان معرفی بازی، مشخص شد که با یک نسخه صرفا HD از Age of Empires رو به رو نیستیم و در نسخه Definitive Edition، تمامی محیط‌ها و موسیقی‌های متن بازی کاملا از نو ساخته شدند.

در نسخه Definitive Edition بازی Age of Empires، تمامی مراحل بخش داستانی دارای یک روایت داستانی صوتی خاص خواهند بود، چیزی که در نسخه اصلی بازی شاهد آن نبودیم. همچنین، بازیکنان می‌توانند با استفاده ویرایشگر سناریو، مراحل داستانی و کمپین موردنظر خودشان را ایجاد کنند. علاوه بر تمامی این موارد، رابط کاربری جدید Definitive Edition، به بازیکنان این اختیار را می‌دهد تا قدرت کنترل حرکت حمله‌های خودشان را در اختیار بگیرند، گروه‌ها را انتخاب کنند، به راحتی روستاییان بیکار را پیدا کنند و المان‌های دیگری نیز به آن افزوده شده است.

بازی Age of Empires: Definitive Edition با قیمت ۲۰ دلار در تاریخ ۱ اسفند ماه، برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه اصلی بازی برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ عرضه شد.


منبع Dual Shockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.