مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

هر بازی، پایانی دارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت الکترونیک آرتز در جدیدترین بیانیه‌ی رسمی خود، جزئیات چهارمین و آخرین محتوای دانلودی Battlefield 1 را منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

شرکت الکترونیک آرتز امروز با انتشار بیانیه‌ای، جزئیات آخرین محتوای دانلودی Battlefield 1 را به اشتراک گذاشت که تحت عنوان Apocalypse طی هفته‌های آینده برای دارندگان پریمیوم پس منتشر می‌شود. با توجه به این بیانیه، جدیدترین محتوای این بازی قرار است پنج نقشه‎‌ی جدید را به بازی اضافه کند که سه مورد از آن‌ها عبارتند از: Caporetto ،Passchendaele و River Somme. الکترونیک آرتز در توصیف نخستین نقشه از عبارت «جهنم خونین و مه آلود» استفاده کرد. نقشه‌ی دوم نیز نبرد کاپورتو را میان دو ارتش ایتالیا و اتریش-مجارستان به تصویر می‌کشد که در آن یکی از مفتضحانه ترین شکست‌های ایتالیا رقم خورد. سومین نقشه نیز بر اساس مزارع گندم اطراف رودخانه Somme طراحی شده‌ است که پس از بمباران توپخانه‌ای، به یک کابوس واقعی تبدیل شده بودند.

دو نقشه‌‌ی باقی مانده London Calling و Razor’s Edge نام دارند که به‌ طور ویژه برای حالت جدید Air Assault طراحی شده‌اند. متاسفانه جزئیات دیگری از این دو نقشه در دسترس نیست و تنها اعلام شده که فقط در این حالت قابل بازی هستند. البته طراحی‌های هنری از آن‌ها منتشر شده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

در کنار پنج نقشه‌ی جدید، محتوای Apocalypse شامل موارد جدیدی دیگری نیز می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به وسائل نقلیه، اسلحه، گجت، رتبه بندی، Service Assignment، Specialization و Dog Tag اشاره کرد. قبل از عرضه این محتوا در ماه فوریه، دارندگان پریمیوم پس، کمپین North Sea را دریافت می‌کنند که جزیی از محتوای دانلودی Turning Tide است که در گذشته منتشر شده بود. این کمپین اواخر ما ژانویه منتشر می‌شود و دو نقشه‌ی جدید با نام‌های Zeebrugge و Heligoland Bight، تفنگداران نیروی دریایی سلطنتی و کشتی هوایی کلاس سی (C) را به بازی اضافه می‌کند. علاوه بر این‌ها، باید اضافه کرد که هم اکنون دسترسی به نقشه انحصاری Prise de Tahure برای تمامی دارندگان Bettlefield 1 مهیا شده است.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Battlefield 1 هم اکنون برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.


منبع


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.