مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

سرانجامِ DC Extended Universe چه خواهد شد؟

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

در جدیدترین گزارش وب‌سایت Revenge of the Fans، اسامی فیلم‌های آینده‌ی دنیای توسعه یافته DC مشخص شده است. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

ماریو-فرانسیسکو روبلس، نویسنده وب‌سایت مذکور مدعی شده است که فیلم‌های Aquaman ، Wonder Woman 2 ، Shazam! ، Flashpoint و The Batman، پروژه‌های ابرقهرمانیِ بعدی کمپانی برادران وارنر به حساب می‌آیند، اما لزوماً با همین ترتیب ساخته نخواهند شد.

این وب‌سایت همچنین اعلام کرده است که اخبار رسمی مربوط به فیلم‌های بدون عنوانِ Nightwing و دنباله‌ی Superman به‌زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش وب‌سایت Revenge of the Fans، در حال حاضر کمپانی برادران وارنر بر روی پروژه‌های سینمایی Suicide Squad 2، Batgirl ، Lobo ، Cyborg ، Deadshot ، Black Adam ، Gotham City Sirens ، Booster Gold ، Birds of Prey ، Deathstroke ، Joker و Joker/Harley کار نمی‌کند.

اسامی منتشر شده در گزارش این وب‌سایت با فهرستی که کمپانی برادران وارنر رسماً منتشر کرده است، اندکی تفاوت دارد. ماه میلادی گذشته، این کمپانی در جریان کنفرانس کامیک کان اکسپرینسِ برزیل از فیلم‌های Wonder Woman 2، Justice League Dark ، Flashpoint ، Suicide Squad 2 ، Batgirl ، Shazam! ، Green Lantern Corps و The Batman با عنوان پروژه‌های آینده خود نام برد.

براساس ادعای روبلس، کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفته بود که در ماه ژانویه، تاریخ اکران پروژه‌های آینده خود (از جمله دنباله فیلم ابرقهرمانیِ Man of Steel) را در قالب بیانیه‌های گسترده اعلام کند، اما نقدهای کوبنده منتقدین در مورد فیلم Justice League و فروش نسبتاً ضعیف این فیلم در گیشه‌ی سینماهای آمریکا، موجب شد که وارنر نسبت به انتشار بیانیه‌های مذکور دلسرد شود.

روبلس اعلام کرده که با تمامی این اوصاف، به زودی یک بیانیه رسمی در مورد تاریخ اکران و کارگردان دنباله فیلم Man of Steel منتشر خواهد شد.

پنج‌شنبه هفته گذشته، جوئل کینامن (ستاره فیلم Suicide Squad) عکسی از خود را به همراه جی هرناندس و جی کورتنی، در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و در قسمت توضیحات این عکس به سختگیریِ مربی خصوصی‌شان برای بازگشت هر چه سریع‌ترِ آنها به آمادگی جسمانی اشاره کرد. احتمالاً این بازیگران برای حضور در فیلم Suicide Squad 2 آماده می‌‎شوند. این پروژه سینمایی که گوین اوکانر مسئولیت نگارش فیلمنامه آن را بر عهده دارد، در سپتامبرِ سال گذشته‌ی میلادی به جریان افتاد.

 

تصویری از جوئل کینامن به همراه جی هرناندس و جی کورتنی

 

دیوید آیر نیز در اواخر پاییز سالِ جاری، رسماً اعلام کرد که پروژه تولید فیلم Gotham City Sirens همچنان در دستور کار قرار دارد. در این فیلم که اسپین‌آفِ Suicide Squad به حساب می‌آید، شخصیت‌هایی همچون هارلی‌ کوئین، کت‌ومن و پویزن آیوی حضور خواهند داشت.

کریس مک‌کی کارگردان فیلم Nightwing اعلام کرده که در ماه فوریه سال جاری میلادی، اطلاعات دقیق‌تری در مورد اسپین‌آفِ Batman منتشر خواهد شد. از طرف دیگر، جان فرانسیس دالی و جاناتان گلداستاین به تازگی برای کارگردانی فیلم Flashpoint انتخاب شده‌اند.

روبلس همچنین در ابتدای هفته جاری به صراحت اعلام کرده بود که کمپانی برادران وارنر دیگر علاقه‌ای به همکاری با بن‌ افلک ندارد و قصد دارد که در پروژه سینمایی The Batman، از جیک جیلنهال برای ایفای نقش ابرقهرمان سیاه‌پوش شهر گاتهام استفاده کند.


منبع Comicbook


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.