مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این فیلم با همکاری پارامونت پیکچرز و پلاتینیوم دونز ساخته می‌شود

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به گزارشی که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است، جان سینا احتمالاً بازیگر نقش اصلی فیلم Duke Nukem خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

وبسایت هالیوود ریپورتر اخیراً با انتشار گزارشی مدعی شده است که جان سینا، کشتی گیر و بازیگر آمریکایی، مشغول مذاکره برای ایفای نقش اصلی فیلم Duke Nukem است. شرکت پارامونت پیکچرز و استودیو پلاتینیوم دونز تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. در این گزارش آمده است که پروژه در مراحل اولیه‌ی تولید خود قرار دارد و کارگردان و دیگر بازیگران آن هنوز مشخص نشدند. البته در حال حاضر سازندگان به بدنبال یافتن نویسنده‌ای مناسب برای آغاز نگارش فیلمنامه هستند. در گزارش به دیگر بازیگرانی که ممکن است برای نقش اصلی این فیلم در نظر گرفته شوند اشاره‌ای نشده است.

سینا و شرکت پارامونت پیکچرز پیش از این در فیلم Daddy’s Home 2 با یکدیگر همکاری داشته‌اند. این بازیگر آمریکایی همچنین قرار است در اسپین‌آف سری فیلم‌های Transformers که تحت عنوان Bumblebee ساخته می‌شود، حضور داشته باشد. از تجربه‌های دیگر او می‌توان به فیلم Trainwreck و انیمیشن Ferdinand اشاره کرد که هر دو سال گذشته اکران شدند.

جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Duke Nukem تحت عنوان Duke Nukem Forever در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و علی‌رغم اینکه بازخوردها از سوی منتقدان منفی بود، اما در فروش موفقیت خوبی کسب کرد. استودیو گیرباکس سافتور که حق کپی رایت این مجموعه را در اختیار دارد، در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که در مراحل اولیه ساخت نسخه‌ی جدید این سری قرار دارد. رندی پیچفورد، مدیر عامل گیرباکس سافتور، درمورد نسخه‌ی جدید گفت:

فکر می‌کنم اگر استودیو مناسبی به نسخه جدید علاقه‌ مند شود و در روند توسعه با ما همکاری کند، روند کار سریع‌تر پیش خواهد رفت. البته می‌دانم این [یافتن شریک مناسب] مشکلی چالش برانگیز است، اما یک چیز را به شما می‌گویم: زمانی که بازی ساخته و منتشر شود، مطمئن باشید نظر تمام افراد حاضر در صنعت بازی‌های ویدیویی را به خود جلب خواهد کرد.

نظر شما در این باره چیست. آیا به نظر شما سینا با در نظر گرفتن شرایط فیزیکی‌اش، مناسب ایفای نقش به عنوان دوک نوکم است؟


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.