تماشا کنید: تریلر جدید بازی Faeland منتشر شد

این عنوان شباهت بی‌اندازه‌ای به دومین بازی از مجموعه Zelda دارد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

بازی دو بعدی Faeland در سبک اکشن نقش آفرینی توسط استودیو تیل‌گیمز ساخته شده است و این‌طور که تریلر جدیدش نشان می‌دهد، شباهت بسیاری به عنوان Zelda II دارد.

این شباهت از این جهت جالب است که بیشتر بازی‌های جدید سبک مترویدونیا، از دو بازی Castlevania: Symphony of the Night یا Super Metroid الگو می‌گیرند.

در تیزر جدید این بازی می‌توان با دنیای بازی و محیط دو بعدی آن به‌ خوبی آشنا شد. این در حالی است که آنچه دیده می‌شود فعلاً طرحی ابتدایی است و کار بر روی بهبود آن ادامه دارد. در حقیقت Faeland قرار است از طریق کمپین کیک ‌استارتر خود و جذب سرمایه در این وبسایت رشد کند.

نکته دیگری که در تریلر این بازی به چشم می‌آید، ویژگی هنری آن است که سبک و سیاقی رترو (مربوط به دهه ۶۰ میلادی) دارد و البته این موضوع بسیار جذاب است. هم‌چنین در قسمتی از تریلر Faeland، شخصیت اصلی بازی با گرفتن سپر سعی دارد در برابر حملات دشمن از خود دفاع کند و شما با تماشای همین صحنه بی‌اختیار به یاد Zelda II: The Adventure of Link که از متفاوت‌ترین عناوین مجموعه زلدا محسوب می‌شود، خواهید افتاد.

بازی Faeland محیطی جهان باز و وسیع پیش روی کاربر قرار می‌دهد تا او بتواند به راحتی در آن به گشت‌‌وگذار بپردازد. این بازی هم‌چنین امکاناتی مانند لول‌آپ کردن، یادگیری مهارت‌های جدید و مجهز شدن به انواع مختلفی از سلاح‌ها و منابع برای ساخت کاراکتر مورد نظر را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. ضمناً در بخش‌هایی از این گیم‌پلی بازیکنان باید در فضاهای تاریکی مثل زندان، با باس‌های مختلف مبارزه کنند.

در حال حاضر Faeland در حال توسعه برای پلتفرم پی‌سی است و کمپین آن به زودی بر روی سایت کیک استارتر قرار خواهد گرفت. از شما دعوت می‌کنیم تریلر این بازی را در گیمان تماشا کنید.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.