مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پیوستن توسعه‌دهندگانی از شرکت‌های ویسرال، اسلج‌همر و مونولیث به کریستال داینامیکس

نویسنده   ندا سلیمیان  |

استودیو کریستال داینامیکس که در حال حاضر بر روی پروژه ساخت بازی Avengers مارول کار می‌کند، قرار است از این هم بزرگ‌‌تر شود. با گیمان همراه باشید.

بد نیست بدانید استودیو کریستال داینامیکس، توسعه دهنده عناوینی چون Tomb Raider و Hitman بوده که پروژه Avengers آن‌ها به عنوان بخشی از قرارد این شرکت با مارول، سال گذشته اعلام شده بود.

اکنون این شرکت می‌خواهد برای تقویت هرچه بیشتر تیم توسعه‌دهنده خود، استعدادهای باتجربه از استودیوهای مطرح بازی‌سازی جهان را به خدمت بگیرد که در تازه‌ترین خبر، اسامی سه شرکت ویسرال، اسلج‌همر گیمز و مونولیث به چشم می‌خورد.

در واقع تا این لحظه تعدادی از توسعه‌دهندگانی که در سه شرکت مذکور فعالیت داشتند، به کریستال داینامیکس ملحق شدند تا بر روی پروژه Avengers کار کنند. این بازی قرار است اواخر سال جاری میلادی توسط اسکوئر انیکس منتشر شود.

اوایل سال جاری میلادی نیز شاون اسکیگ، از اعضای سابق ناتی داگ که در تولید بازی‌های Uncharted و The Last of Us نقش مهمی داشت، به کریستال داینامیکس پیوسته بود.

از جمله افرادی که به تازگی به کریستال داینامیکس پیوسته، می‌توانیم به استفان بری از ویسرال/الکترونیک آرتز که بر روی عنوان Dead Space کار کرده، اشاره کنیم. ضمناً تعدادی از توسعه‌دهندگان بازی‌های Batman: Arkham Origins و Star Wars: Battlefront هم در بین نیروهای جدید استودیو کریستال داینامیکس به چشم می‌خورند.

اسکات آموس، یکی از مدیران استودیو کریستال داینامیکس در خصوص اضافه شدن نیروهایی از شرکت‌های مختلف به تیم توسعه‌دهنده بازی Avengers گفته:

اضافه شدن تجربه این توسعه‌دهندگان در ساخت عناوین AAA به تیم بزرگ کنونی، ما را در شرایطی قرار خواهد داد تا بتوانیم به اهداف بلندی که برای خود با بازی Avengers تعیین کرده‌ایم دست یابیم. این افراد برجسته که به خوبی در تیم ما جای داده می‌شوند، تجربه‌هایی باورنکردنی در دنیای بازی خلق می‌کنند که همه ما عاشقش هستیم.


منبع vg247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.