مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

صحبت‌های کریس مک‌کی در مورد پروژه نایتوینگ و انتخاب هنرپیشه‌ی اصلی

نویسنده   پیمان عبدی  |

کریس مک‌کی، کارگردان فیلم «نایتوینگ» اعلام کرد در روز ولنتاین، اخبار جدیدی از این فیلم موردانتظار را در اختیار هواداران قرار خواهد داد. با گیمان همراه باشید.

برای کسانی که نمی‌دانند، نایتوینگ دومین هویت ابرقهرمانی «دیک گریسون» است که پس از سال‌ها مبارزه در کنار بتمن به‌عنوان اولین رابین، برای خود برگزید.

با پیوستن دو فیلم «Nightwing» و دنباله‌ی «Man of Steel»، به‌عنوان بخشی از «فهرستِ آپدیت‌شده‌ی فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی»، کریس مک‌کی (کارگردان لگو بتمن) تاکید کرد که گزارشی را از نحوه‌ی پیشروی پروژه نایتوینگ، در ماه فوریه ارائه خواهد کرد. اکنون مشخص شده که طرفداران نایتوینگ باید مشتاقانه منتظر روز ولنتاین (۲۵ بهمن) باشند تا شاید خبر مهمی از این فیلم به گوششان برسد.

کریس مک‌کی در پاسخ به یکی از کاربران توییتر نوشت:

خیلی زود است که بخواهیم در مورد انتخاب هنرپیشه‌های اصلی فیلم صحبت کنیم، اما در ماه فوریه…شاید نزدیک به روز ولنتاین…گزارشی جدید از پیشرفت‌های اولین فیلم نایتوینگ ارائه کنم.

با این‌که به نظر می‌رسد اخباری در خصوص هنرپیشه‌های فیلم به گوش هواداران نخواهد رسید، اما آن‌ها امیدوارند حداقل چند جمله در مورد خط اصلی داستان فیلم بیان شود. مک‌کی چندی قبل، احتمال حضور «Dacre Montgomery»، هنرپیشه‌ی فیلم «Stranger Things» را در نقش «دیک گریسون» رد کرد، اما پیشاپیش اذعان داشت داستان بسیار خوبی را برای فیلم «نایتوینگ» در نظر گرفته و هنرپیشه‌های زیادی را زیر ذره‌بین گذاشته تا بهترین گزینه را به عنوان «شاگرد و همراه بتمن» انتخاب کند.

مک‌کی نوشت:

هنوز کسی را برای نقش اصلی فیلم انتخاب نکرده‌ایم. ما هنوز مشغول جستجو هستیم و افراد زیادی را نیز بررسی کرده‌ایم؛ چون می‌خواهیم مناسب‌ترین فرد را انتخاب کنیم. داستان فیلم باید خوب و مناسب انتخاب شود، چون می‌خواهیم همه را شگفت‌زده کنیم.

با توجه به این که پروژه‌ی فیلم «بتمن» از «مت ریوز» نیز همچنان در جریان است، باید منتظر بمانیم و ببینیم که چقدر این دو فیلم با هم مرتبط هستند؛ به‌خصوص وقتی که آینده‌ی «بن افلک» به‌عنوان شوالیه تاریکی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.


منبع CBR
برچسبها ||||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.