مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تاریخ انتشار این به‌روزرسانی اعلام نشده است

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به جدیدترین پیام منتشر شده در حساب توییتر Rainbow Six Siege، این بازی در آینده به‌روزرسان جدیدی برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس دریافت می‌کند. در ادامه با گیمان همراه باشید.

مدتی قبل، یکی از علاقه‌ مندان به عنوان تیراندازی تاکتیکی Rainbow Six Siege این سوال را در حساب کاربری توییتر مطرح کرد که آیا بازی نامبرده در آینده از قابلیت‌های دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس پشتیبانی خواهد کرد یا خیر. تیم توسعه‌ی این بازی نیز در پاسخ نوشتند که انتشار به‌روزرسان مخصوص این دو کنسول در آینده‌ای نزدیک اتفاق خواهد افتاد. در واقع این انتشار این آپدیت بخشی از برنامه‌ریزی‌های آن‌ها بوده است. متاسفانه سازندگان بازی هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشتند، اما به‌طور معمول به‌روزرسانی‌های این چنینی بهبودهایی را در وضوح تصویر، بافت‌ها، نورپردازی و HDR اعمال می‌کنند. انتشار این آپدیت کاملاً قابل پیش بینی بود، زیرا تنها مدت کوتاهی پس از عرضه بازی در سال ۲۰۱۵، به‌روزرسانی ۴K برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی منتشر شد.

شرکت یوبی‌سافت از تاریخ ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) فروش سه نسخه‌ی جدید Rainbow Six Siege را تحت عنوان نسخه‌های Complete، Advanced و Gold آغاز خواهد کرد که  تمامی محتویات عرضه شده برای بازی تا به امروز را شامل می‌شوند. نسخه‌ی Gold در کنار محتویات قدیمی، شامل سیزن پس محتویات سال سوم عرضه نیز می‌شود. این در حالی است که نسخه‌ی Advanced بازی، تنها شانزده اپراتوری که طی سال‌های اول و دوم انتشار اولیه در دسترس قرار گرفتند را شامل می‌شود. همچنین باید اضافه کرد که پاداش‌های در نظر گرفته شده برای هر نسخه متفاوت است.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Rainbow Six Siege هم اکنون برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.


منبع Destructoid


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.