تماشا کنید: تریلر لایو اکشن اولین بسته الحاقی Call Of Duty: WW2

این بسته از امروز برای کاربران پلی‌استیشن 4 در دسترس است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: WWII چند ساعتی است که منتشر شده و محتویات آن بسیار جالب توجه است. در ادامه با گیمان همراه باشید.

محوریت این بسته الحاقی که Resistance نام دارد، جنبش‌های مقاومتی است که در برابر نیروهای متحدین در جنگ جهانی دوم شکل گرفته بودند. با وجود جدی بودن بازی و بسته الحاقی آن، تریلری که برای آن ساخته شده چندان جدی وخشن نیست.

این تریلر در مسیر تریلرهای لایو اکشن پیشین قدم گذاشته است. در صحنه‌هایی از آن، طرفداران مجموعه Call of Duty دیده می‌شوند که برای بازی محبوبشان شور و شوق زیادی دارند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا جنبش مقاومتی خودشان را در دنیای واقعی شکل دهند، گرچه مشخص نیست نیروهای متحدین دقیقا چه کسانی هستند.

بسته الحاقی Resistance، سه نقشه‌ی جدید با نام‌های  Valkyrie، Anthropoid و Occupation به حالت چندنفره بازی اضافه می‌کند. همچنین به وسیله‌ی این محتوای دانلودی، یک نقشه به حالت War  اضافه شده که Operation Intercept نام دارد و در آن یکی از طرفین باید مبارزان جنبش‌های مقاومتی را نجات دهد و سپس فرار کند. در نهایت باید به بخش جدیدی موسوم به The Darkest Shore در حالت Nazi Zombies اشاره کرد که در این DLC گنجانده شده است.

بسته الحاقی The Resistance امروز به صورت انحصاری برای کاربران پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و هنوز تاریخ عرضه آن در پلتفرم‌های دیگر مشخص نیست، اما انتظار می‌رود ماه آینده این بسته بر روی ایکس‌باکس وان و پی‌سی نیز در دسترس قرار بگیرد. اگر شما سیزن پس ۵۰ دلاری Call of Duty: WWII را در اختیار دارید، بسته الحاقی مذکور را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید و در غیر این صورت شما باید آن را به صورت جداگانه با پرداخت ۱۵ دلار خریداری کنید.

ضمناً رویدادی موسوم به The Resistance برای همه کاربران برگزار شده که تا تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) ادامه دارد. این رویداد رایگان است و در آن سلاح‌ها و سپرهای جدید همراه با یک بخش تازه به چشم می‌خورد.

از شما دعوت می‌کنیم تریلر لایو اکشن اولین بسته الحاقی Call Of Duty: WW2 را در گیمان تماشا کنید.


منبع gamespot
برچسبها |

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.