مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ایکس‌باکس وان ایکس را همراه با یک بازی رایگان خریداری کنید

نویسنده   ندا سلیمیان  |

اگر شما به دنبال خرید کنسول جدید مایکروسافت هستید، بد نیست سری به سایت Best Buy بزنید و پیشنهاد آن‌ها را در این مورد بررسی کنید. با گیمان همراه باشید.

شرکت Best Buy که بزرگ‌ترین خرده‌فروشی وسایل الکترونیکی در آمریکا و کانادا محسوب می‌شود، به تازگی طرحی برای خرید ایکس‌باکس وان ایکس راه‌اندازی کرده که در آن به خریدار این کنسول ۵۰۰ دلاری، یک کنترلر اضافی سفید یا مشکی و ۳ ماه اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد هدیه داده می‌شود.

جالب است بدانید که قیمت این کنترلرها به تنهایی ۶۰ دلار و هزینه ۳ ماه اشتراک سرویس ایکس‌باکس لایو گلد ۲۵ دلار است. در نتیجه شما با استفاده از این پیشنهاد Best Buy می‌توانید ۸۵ دلار در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. ضمناً این طرح برای سیستم‌های استاندارد ایکس‌باکس وان هم قابل استفاده است. شما می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به این پیشنهاد را در وبسایت Best Buy مشاهده کنید.

البته این تنها پیشنهادی نیست که Best Buy برای علاقه‌مندان به ایکس‌باکس وان ایکس ارائه داده و یک طرح خرید جداگانه هم در وبسایت این شرکت موجود است که به خریدار کنسول جدید مایکروسافت، یک بازی انتخابی رایگان از بین عناوین بهبود یافته برای ایکس‌باکس وان ایکس هدیه می‌دهد. در حقیقت با این پیشنهاد افراد می‌توانند از بین بازی‌های Middle-earth: Shadow of War، Destiny 2، Star Wars: Battlefront II، Call of Duty: WWII ،Madden NFL 18 ،Forza Motorsport 7 ،Assassin’s Creed: Origins و NBA 2K18، یک عنوان را برای خود انتخاب کنند و آن را به صورت رایگان همراه با کنسول ایکس‌باکس وان ایکس دریافت کنند.

حتماً می‌دانید که کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اواسط آبان امسال به بازار عرضه شد. با وجود این‌که مایکروسافت آمار فروش کنسول‌های خودش را منتشر نمی‌کند، ما می‌دانیم که فروش کنسول‌های ایکس‌باکس وان ایکس و ایکس‌باکس وان در ماه دسامبر (آذر-دی) از پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو بیشتر بوده است.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.