مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

از این پس می‌توانید قابلیت دویدن خودکار را غیرفعال کنید

نویسنده   سورنا رضایی  |

با گذشت مدت کوتاهی از بازگشت سرور‌های Fortnite به وضعیت عادی، استودیو اپیک گیمز به‌روزرسانی جدیدی را برای این بازی منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

استودیو اپیک گیمز اخیراً به‌روزرسانی‌ نسخه‌ی ۲٫۴٫۰ را برای Fortnite منتشر کرده است که هم اکنون کاربران هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قادر به دریافت آن هستند. این به‌روزرسانی تغییراتی را در هر دو حالت بازی، یعنی Save the World و Battle Royale اعمال می‌کند، اما قابل توجه ترین آن‌ها اضافه شدن یک مینی‌گان جدید به حالت Battle Royale است.

کاربران شرکت کننده در حالت Battle Royale می‌توانند این اسلحه جدید را که از مهمات سبک استفاده می‌کند، در صندوقچه‌ها یا محموله‎ها پیدا کنند. با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی اپیک گیمز، این مینی‌گان سرعتی مشابه با مسلسل‌های دستی دارد، اما می‌تواند بدون تعویض خشاب مدت زمان طولانی‌تری به شلیک ادامه دهد. چندی پیش حالت Sniper این بازی به مدت زمان محدودی در دسترس قرار گرفت. اگر چند وقت گذشته را مشغول تجربه‌ی این حالت بودید، بدون شک اضافه شدن مینی‌گان جدید می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را برای شما رقم بزند.

از دیگر تغییراتی که به‌روزرسانی جدید Fortnite در حالت Battle Royale اعمال می‌کند، می‌توان به اضافه شدن‌ گزینه‌ای برای غیرفعال سازی قابلیت دویدن خودکار و کاهش در چگونگی ظاهر شدن هفت‌ تیرهای کمیاب دارای صدا خفه کن اشاره کرد. این به‌روزرسانی تغییراتی را در نیز حالت Save the World به وجود آورده است که می‌توان به اضافه شدن‌ آیتم Cozy Campfire و دو نوع جدید Expedition اشاره کرد. برای مشاهده‌ی لیست کامل تغییرات می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، سرورهای Fortnite پس از انتشار به‌روزرسانی‌ قبلی، برای مدت نسبتا طولانی از دسترس خارج شدند. اپیک گیمز اعلام کرده بود به منظور عذرخواهی از کاربران و جبران مشکلات به وجود آمده، قصد دارد تا تعدادی آیتم رایگان در اختیار کاربران بازی قرار دهد. زمان زیادی از اعلام این خبر می‌گذرد، اما همچنان جزئیات مربوط به این آیتم‌ها و زمان انتشارشان مشخص نیست. البته اپیک گیمز اعلام کرده بود این آیتم‌های رایگان تا قبل از انتشار به‌روزرسانی ۲٫۴٫۰ در دسترس قرار نمی‌گیرند. بنابراین، یک قدم به انتشار این آیتم‌ها نزدیک شده‌ایم.

اپیک گیمز همچنین از تغییر در برنامه‌های خود خبر داد. رویدادهای ویژ‌ه‌ی Valentine’s Day و Spring It On با یک هفته تاخیر، به ترتیب در تاریخ‌های ۲۵ بهمن (همزمان با انتشار به‌روزرسانی ۲٫۵٫۰) و ۲ اسفند (همزمان با انتشار به‌روزرسانی ۳٫۰٫۰) آغاز خواهند شد. در همین حین، رویداد کنونی که برای حالت Save the World در نظر گرفته شده است، همچنان در دسترس خواهد بود.

اخیراً، برخی از کاربران کنسولی Fortnite گزارش‌هایی را در فضای مجازی منتشر کردند مبنی بر اینکه با مشکلاتی در وضوح تصویر بازی مواجه شده‌اند. اپیک گیمز ضمن تایید این مشکل، با انتشار یک توییت اعلام کرد اعضای استودیو به دنبال رفع آن هستند و با یافتن راه حل، اطلاعات بیشتر در این باره منتشر خواهد شد:

رفع این مشکل اولویت ماست و با پیدا شدن راه حل، اطلاع رسانی‌های لازم را انجام خواهیم داد.

مدتی قبل، کاربران متوجه اشاراتی به یک حالت جدید به نام Blitz در داخل بازی شدند که در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از آن در دسترس نیست. با توجه به لیست تغییرات به‌روزرسانی ۲٫۴٫۰، اسم این حالت در حال حاضر در بخش ماموریت‌های در دسترس قرار دارد، اما به‌زودی از این بخش حذف خواهد شد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.