مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

قابلیت سوپرسمپلینگ درون سیستمی به کنسول پلی‌استیشن 4 پرو خواهد آمد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

در به‌روزرسانی بعدی پلی‌استیشن ۴ پرو، قرار است ویژگی سوپرسمپلینگ درون سیستمی به این کنسول افزوده شود. در ادامه این خبر با گیمان همراه باشید.

سونی احتمالاً آپدیت نسخه ۵٫۵۰ پلی‌استیشن ۴ پرو را اوایل بهار منتشر خواهد کرد، اما فعلاً نسخه آزمایشی این به‌روزرسانی عرضه شده تا در صورت نیاز اشکالات آن پیش از انتشار رسمی برای تمامی کاربران این کنسول، برطرف شوند.

در نسخه بتای این آپدیت، شاهد اعمال تغییراتی جزئی در برخی بخش‌ها هستیم، از جمله اضافه شدن امکان پاک کردن تمامی نوتیفیکیشن‌ها و فیلتر کردن مجموعه بازی‌ها. اما آنچه بیشتر از تغییرات دیگر توجه‌ها را به خود جلب کرده، اضافه شدن قابلیت سوپرسمپلینگ درون سیستمی یا سیستم واید به پلی‌استیشن ۴ پرو است که موجب بهبود نمایش بازی‌ها برای تمامی کاربران خواهد شد. این خبر می‌تواند برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده باشد، به خصوص افرادی که تلویزیون ۴K ندارند و همیشه از کیفیت تصویر بازی‌ها گله دارند.

اگر شما اطلاعی از ویژگی سوپرسمپلینگ ندارید و یا تا به حال اسم آن را نشنیده‌اید، بهتر است بدانید که وجود این قابلیت کمک می‌کند تا تصاویر توسط کنسول با رزولوشن و وضوح بالاتری رندر گرفته شوند. بدین ترتیب حتی افرادی که تلویزیونی با کیفیت تصویر ۱۰۸۰p دارند می‌توانند برای تجربه بهتر بازی‌ها، تصاویر را با وضوحی بالاتر و شبیه به ۴K مشاهده کنند.

لازم به ذکر است این ویژگی در حال حاضر در کنسول ایکس‌باکس وان ایکس وجود دارد و سونی به‌ زودی آن را به پلی‌استیشن ۴ پرو خواهد افزود. باید ببینیم آیا این کار رضایت کاربران این کنسول را در پی خواهد داشت یا خیر.


منبع gamingbolt


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.