مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جزئیات بیشتر از حالت جدید بازی به زودی منتشر می‌شود

نویسنده   سورنا رضایی  |

یکی از سازندگان Fortnite در استودیو اپیک گیمز، اخیراً به صحبت درباره‌ی موضوعات مختلفی همچون مشکلات سرور و به‌روزرسانی مشکل ساز اخیر این بازی پرداخت. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

اریک ویلیامسون، طراح سیستم‌های Fortnite، در صحبت‌های اخیر خود به موضوعات مختلفی همچون وضعیت سرورهای بازی در یک هفته‌ی اخیر، حالت‌های دارای محدودیت زمانی و تست‌هایی که قرار است روی سیستم تیراندازی بازی انجام شود، پرداخت. پیش از این می‌دانستیم که اپیک گیمز قرار است به عنوان عذرخواهی و جبران مشکلات سرورهای بازی، آیتم‌های رایگانی را به کاربران هر سه پلتفرم بازی هدیه کند که بالاخره جزئیات این آیتم‌ها اعلام شد. با توجه به اطلاعات موجود، کاربران حالت Battle Royale بیست Battle Stars و کاربران حالت Save the World هزار و ۶۰۰ Seasonal Gold دریافت خواهند کرد.

ویلیامسون در صحبت‌های خود گفت در حالت‌های دارای محدودیت زمانی همانند Sniper که اخیراً دسترسی به آن پایان یافت، اصلاحاتی صورت خواهد گرفت. علی‌رغم اینکه بسیاری از کاربران دسترسی به هفت‌‌تیرها در حالت Sniper را مناسب نمی‌دانند، اصلاحات شامل این مورد نمی‌شود، زیرا اعضای استودیو از جمله ویلیامسون نظر متفاوتی در این باره دارند:

در تست‌های اولیه‌، هیچ اسلحه‌‌ای برای فواصل نزدیک نداشتیم. در نتیجه‌ کشتن فردی که تنها پنج متر با شما فاصله داشت با استفاده از اسلحه‌ی تک تیرانداز حس عجیب و غیر واقعی را منتقل می‌کرد. بنابراین هفت‌ تیرها را به نبردهای این حالت اضافه کردیم تا کاربر بتواند در قبال فردی که در کنار او قرار داشت، عکس العمل مناسبی نشان دهد. این موضوع [دسترسی به هفت‌تیرها] را برای آینده بررسی خواهیم کرد، اما برای وضعیت کنونی این بهترین تصمیمی است که می‌توانستیم اتخاذ کنیم.

با توجه به صحبت‌های ویلیامسون، هدف از اضافه شدن حالت‌های دارای محدودیت زمانی، بررسی حالت‌ها و گیم‌پلی‌های جدید است. به بیان دیگر، هدف سازندگان بررسی گزینه‌های مختلفی است که می‌توان در حالت‌های انفرادی یا همکاری قرار داد تا مشخص شود هر کدام از این گزینه‌ها برای کدام سبک از گیم‌پلی مناسبند. علاوه بر این‌ها، حالت جدید بازی تحت عنوان Blitz هم اکنون در دست توسعه قرار دارد که جزئیات بیشتر از آن به زودی ارائه خواهد شد.

در پایان، ویلیامسون به صحبت‌ درباره‌ی سیستم تیراندازی Fortnite پرداخت و اعلام کرد سازندگان بازی‌ مدت‌هاست که به بدنبال بهبود آن هستند و در همین راستا نیز قرار است تست‌هایی انجام گیرد. در این تست‌ها، چند مورد جدید تحت بررسی قرار می‌گیرند و در صورت موفقیت‌آمیز بودن، به حالت‌های اصلی بازی اضافه خواهند شد.


منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.