تماشا کنید: تیزری جدید از فیلم مورد انتظار Avengers: Infinity War

انتقامجویان متحد می‌شوند

نویسنده   سورنا رضایی  |

در جریان مراسم سوپر بول ۵۲ که اخیراً برگزار شد، مارول تیزر جدیدی را از فیلم ابرقهرمانی Avengers: Infinity War به نمایش گذاشت. برای مشاهده‌ی تریلر با گیمان همراه باشید.

در جدیدترین تیزر تریلر منتشر شده از Avengers: Infinity War، مشاهده می‌کنیم که انتقامجویان برای مبارزه با تانوس، یکی از قوی‌ترین آنتاگونیست‌های کمیک‌های مارول، متحد می‌شوند تا بدین ترتیب، شاهد بزرگ‌ترین نبردی باشیم که دنیای سینمایی مارول وعده‌ی آن را در سال‌های اخیر می‌داده است. ابرقهرمانانی همچون مرد آهنی، اسپایدرمن، دکتر استرنج، ویژن، اسکارلت ویچ، هالک، ثور، لوکی، کاپیتان آمریکا، بلک ویدو، باکی (وینتر سولجرپلنگ سیاه، گروه محافظان کهکشان و شخصیت‌های دیگر در این نبردِ نفس‌گیر علیه تایتان دیوانه [یکی دیگر از نام‌های تانوس] حضور خواهند داشت.

بدون شک، تماشای ابرقهرمانان کمیک‌های مارول که از فیلم‌های مختلف دور یکدیگر جمع شده‌اند، دلیلی کافی‌ست تا طرفداران به شدت برای آغاز اکران این فیلم هیجان‌زده باشند. البته نکته‌ای که نباید فراموش کرد، این است که نبرد میان انتقامجویان و تانوس در دو قسمت روایت خواهد شد. قسمت نخست این دوگانه از تاریخ ۶ مه (۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷) و قسمت دوم آن نیز از تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. هنوز هیچ عنوانی برای قسمت چهارم Avengers انتخاب نشده است.


منبع Gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.