تماشا کنید: نخستین تریلر داستانی از Solo: A Star Wars Story منتشر شد

ماجراجویی‌های هان سولو آغاز می‌شود

نویسنده   سورنا رضایی  |

همان‌طور که پیشتر وعده داده شده بود، نخستین تریلر داستانی از فیلم Solo: A Star Wars Story، در مراسم سوپر بول ۵۱ به نمایش در آمد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story، هان سولوی جوان را نشان می‌دهد که برای خلبان شدن ثبت نام می‌کند. در جریان این ویدیو، سولو ادعا می‌کند که «بهترین خلبان کهکشان» خواهد شد. در اولین تریلر این فیلم شاهد حضور بازیگرانی از جمله امیلیا کلارک در نقش کیرا، دونالد گلاور در نقش لندو کالریسیان جوان و وودی هارلسون در نقش بِکِت، مربی هان سولو هستیم.

در کنار این موارد انفجار کامیون‌ها، حرکت قطارهای سریع‌السیر و حرکت آهسته‌ی سفینه‌ی استار دسترویر در میان ابرها جذابیت این تریلر را دوچندان کرده است. شاید مهم‌ ترین و البته جذاب ترین بخش این ویدیو، نمایش سفینه‌ی میلنیوم فالکون برای اولین بار در این فیلم باشد.

روند تولید فیلم Solo: A Star Wars Story پر از فراز و نشیب بوده است. کریس میلر و فیل لورد در تیرماه ۱۳۹۶ کارگردانی آن را به ران هاوارد واگذار کردند. پس از این اتفاق، شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه هاوارد تعداد زیادی از سکانس‌ها را دوباره فیلم برداری کرده است. البته استودیو سازنده انتظار داشت که چنین اتفاقی رخ دهد، اما با توجه به شایعات، تعداد سکانس‌های دوباره فیلمبرداری شده بیشتر از انتظارات بوده است. همچنین در خلال فیلمبرداری دوباره، پل بتانی جایگزین مایکل کِی. ویلیامز در لیست بازیگران فیلم شد. بتانی پس از پیوستن به لیست بازیگران، ضمن تایید برخی شایعات، اعلام کرد تعداد سکانس‌های دوباره فیلمبرداری شده بسیار زیاد بوده است.

گلاور ماه قبل در گفتگوی کوتاهی که داشت، اعلام کرد علی‌رغم طولانی بودن روند تولید فیلم پس از اضافه شدن هاوارد، بخش‌های بسیار کمی از فیلم تغییر کردند:

در واقع فیلم تغییری نکرد. فکر می‌کنم هیچ کدام از ما تاکنون با چنین چیزی روبرو نشده بودیم و هاوارد کارش را بسیار خوب انجام داد. او به هیچ وجه از ما درخواست نکرد تا تغییری در عملکرد پیشین خود ایجاد کنیم. او می‌خواست که آنچه پیش از این تصور کرده بودیم را به راحتی ادامه دهیم.

در فیلم Solo: A Star Wars Story، نقش آفرینی دو شخصیت هان سولو و چوباکا به ترتیب بر عهده‌ی آلدن ارنرایک و جوناس سوتاما قرار دارد. در پایان، لازم به ذکر است که اکران این فیلم از تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۷ آغاز خواهد شد.


منبع Gamespot

۲ دیدگاه

  • بازم منتظریم

  • واقعا چرا دیزنی همچین کاری کرد؟! این همه شخصیت و موضوع که لایق اسپین آف هستند ، اونوقت می خوان هان سولو ی جدید معرفی کنند در حالی که فقط سه سال پیش هریسون فورد ، هان سولو بود. در تریلر فیلم من هر چیزی احساس کردم به غیر از اینکه این یارو هان سولو بود! فقط هم این «کیرا» کم بود که به برکت حضور این بازیگر افسانه ای، شاهد پیشرفت های اخلاقی در استار وارز هستیم! آخه مگه هان سولو بدون هریسون فورد میشه؟😭

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.