تماشا کنید: کارگردان Overwatch به شرح جزئیات رویداد آینده و حالت جدید بازی پرداخت

نقشه‌ی جدید بازی برای حالت کپچر د فلگ طراحی شده است

نویسنده   مونا شایقی  |

کمپانی بلیزارد با انتشار ویدیویی جزئیات کاملی از رویداد آینده بازی Overwatch را شرح داد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

در ویدیو منتشر شده از سوی بلیزارد، جف کاپلان کارگردان Overwatch، به شرح رویداد آینده بازی پرداخت. این رویداد فصلی بازی که Year of the Dog نام گرفته، قرار است نقشه جدیدی به بازی اضافه کند که در تایلند واقع شده است. به گفته‌ی کاپلان نقشه‌ی جدید بازی که هنوز نام آن مشخص نیست، بسیار جذاب خواهد بود. بخشی از این مکان حال و هوای باستانی دارد و مقبره‌ای در آن قرار گرفته است و بخش دیگر نقشه تقریبا مدرن طراحی شده و دارای فضاسازی روشن و زیبا است. این اولین بار است که یکی از نقشه‌های این بازی فقط برای حالت CTF (کپچر د فلگ) طراحی شده است.

بر اساس درخواست‌های کاربران بلیزارد تغییرات به‌سزایی در بازی‌های کپچر د فلگ ایجاد کرده است. اول باید گفت که دیگر در این بازی‌ها نتیجه‌ی مساوی درکار نخواهد بود. به گفته‌ی کاپلان، اکثر بازیکنان از مشاهده نتیجه‌های مساوی ابراز نارضایتی ‌کردند و این مسئله باعث شده تا بلیزارد تغییراتی اساسی در بازی‌هایی که منجر به این اتفاق می‌شوند اعمال کند. از این پس بازی‌هایی که هر دو تیم با امتیازی مساوی به پایان رسانده باشند، وارد مرحله‌ای جدید خواهد شد. طی این اتفاق پرچم‌های تیم‌ها به مرکز نقشه نزدیک‌تر می‌شود تا پس از شروع دوباره بازی اعضای تیم برای بدست آوردن امتیاز خود مسیر طولانی‌تری در پیش داشته باشند.

علاوه بر این‌ها برخی از قوانین دریافت و حمل پرچم نیز تغییر کردند. از این به بعد اعضای تیم بلافاصله می‌توانند پرچم را بردارند، اما برخی از قابلیت‌های حرکتی یا آسیب‌پذیری کاراکترها می‌تواند موجب از دست دادن پرچم شود. برای مثال قابلیت پریدن وینستون باعث می‌شود که او پرچم را از دست بدهد. کمپانی بلیزارد قرار است سیزن رقابتی جدید بازی که ۴ هفته به طول می‌انجامد را با محوریت این حالت CTF جدید برگزار کند. بازیکنانی که در ۵۰۰ نفر صدر این رقابت‌ها جای بگیرند، اسپری و آیکون‌های مخصوصی دریافت خواهند کرد.

طی رویداد جدید Year of the Dog اسکین‌های لجندری جدید به بازی اضافه خواهند شد. مرسی و گنجی در لیست کاراکترهایی هستند که اسکین جدید دریافت می‌کنند با این حال هنوز تصویری از آن‌ها منتشر نشده است.

رویداد Year of the Dog در تاریخ ۱۹ بهمن ماه طی به‌روزرسانی جدیدی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. در ابتدای خبر می‌توانید ویدیوی صحبت‌های کامل جف کاپلان را درباره این رویداد تماشا کنید.


منبع gamespot

۲ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.