مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

دواین جانسون مسئولیت تهیه‌کننده اجرایی این پروژه را برعهده دارد.

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی، خلاصه داستان فیلم مورد انتظارِ Shazam به طور رسمی در فضای مجازی منتشر شده است. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

سرانجام، هفته گذشته مراحل تولید این فیلم ابرقهرمانی پس از مدت‌ها بلاتکلیفی به جریان افتاد.

براساس خلاصه داستان فیلم Shazam، بیلی بتسون (شخصیت اصلی داستان) یک نوجوان ۱۴ ساله خواهد بود. این درحالی است که در کتاب‌های کمیک DC، این شخصیت بسیار کم سن و سال‌تر است. کمپانی برادران وارنر، به طور ضمنی اعلام کرده که ماجراهای این فیلم، بیشتر به مشکلات و چالش‌های پیش‌ِ روی این نوجوان خواهد پرداخت و زورآزمایی ابرقهرمانِ داستان با نیروهای شرور در درجه دوم اهمیت قرار خواهد داشت. در نهایت، دکتر سیوانا (با بازی مارک استرانگ) نیز که شایعه حضور او در فیلم Shazam به طور جدی مطرح شده بود، رسماً به عنوان شرور اصلی این فیلم معرفی شد.

در نهادِ همه ما یک ابرقهرمان وجود دارد که یک معجزه کوچک می‌تواند آن را متجلی سازد. در مورد شخصیت بیلی بتسون (با بازی اشر انجل)، این معجزه از طریق به زبان آوردنِ واژه SHAZAM به وقوع می‌پیوندد. بتسون به زندگی در محیط های شهری آشنایی دارد و به لطف قابلیت‌هایی که یک جادوگر باستانی در اختیارش قرار داده، می‌تواند به یک ابرقهرمان بزرگسال به نام شَزَم (با بازی زکری لی‌وای) تبدیل شود.

شَزَم با وجود برخورداری از یک بدن ورزیده و تنومند، روحیه‌ای کودکانه دارد. او در این فیلم اقتباسی، دقیقاً همان کار‌های حیرت‌انگیزی را انجام می‌دهد که یک نوجوان با بدست آوردن قدرت‌های ابرقهرمانی آنها را انجام خواهد داد. سوال این است که آیا او می‌تواند پرواز کند؟ آیا او از چشم‌هایش، اشعه ایکس ساطع می‌کند؟ آیا او می‌تواند با استفاده از دست‌هایش صاعقه بوجود آورد؟ آیا او می‌تواند از زیر بارِ امتحان‌های مطالعات اجتماعی شانه خالی کند؟ شَزَم با بی‌احتیاطی‌های کودکانه خود تلاش می‌کند تا محدودیت‌های توانایی‌های ابرقهرمانانه‌اش را کشف کند، اما فوراً باید قدرت‌های مافوق بشری خود را تحت کنترل درآورد تا با نیروهای شرورِ داستان (به رهبری دکتر سیوانا) مقابله کند.

وارنر همچنین اعلام کرده که دواین جانسون به عنوان تهیه‌کننده اجرایی با این پروژه سینمایی همکاری دارد. این کمپانی تایید کرده که جانسون در یک فیلم ابرقهرمانی مستقل، نقش شخصیتی به نام بلک ادم (دشمن قسم‌خورده شَزَم) را بازی خواهد کرد. چندی پیش، شایعاتی پیرامون نقش‌آفرینیِ این ضدقهرمان در فیلم Shazam مطرح شده بود. در حال حاضر، حضور افتخاریِ بلک ادم در این فیلم، دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

فیلم Shazam در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) به روی پرده سینماها خواهد رفت.


منبع Segmentnext
برچسبها |||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.