مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

لارا کرافت، آماده‌ی ماجراجویی!

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت برادران وارنر، دو پوستر جدید از فیلم رو به اکران Tomb Raider در فضای مجازی منتشر کرد. برای مشاهده‌ی آن‌ها با گیمان همراه باشید.

لارا کرافت، یکی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی است که تاکنون خلق شده، با این حال دو اقتباس سینمایی که از این کاراکتر در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ با نقش آفرینی آنجلینا جولی ساخته شدند، به شدت ناامید کننده بودند. حال طرفداران این کاراکتر محبوب در انتظار جدیدترین فیلم سینمایی Tomb Raider هستند و این بار همگی امیدوارند که این اثر به اندازه بازی‌های محبوب این فرنچایز هیجان‌انگیز باشد.

از آن‌جایی که به اکران رسمی Tomb Raider در اواخر اسفند ماه نزدیک می‌شویم، کاملاً منطقی است که شاهد انتشار پوسترها و تریلر‌های جدیدی از این فیلم باشیم. به تازگی شرکت برادران وارنر دو پوستر جدید از این فیلم منتشر کرده است. پیش از این و در اواخر آذر ماه نیز شاهد انتشار پوستری دیگر بودیم. در ادامه می‌توانید دو پوستر جدید را مشاهده کنید:

نقش لارا کرافت در این بازسازی بر عهده‌ی آلیسیا ویکاندر قرار دارد و از دیگر بازیگران فیلم نیز می‌توان به دومینیک وِست، والتون گوگینس و دنیل وو اشاره کرد. کارگردانی این فیلم اکشن ماجراجویی بر عهده‌ی رور اوثاگ قرار دارد که پیش از این فیلم تحسین شده‌ی The Wave را در سال ۲۰۱۵ میلادی ساخته بود.

سال قبل، ویکاندر در بخشی از مصاحبه‌ی خود با وبسایت اینترتینمنت ویکلی، به صحبت درباره‌ی پذیرش نقش لارا کرافت و عواملی پرداخت که باعث ایجاد تمایز میان شخصیت لارا در بازسازی جدید با اقتباس‌های قدیمی و همچنین دو نسخه‌ی اخیر بازی‌های ویدیویی می‌شود:

لارا کرافت بسیار خشن، سرسخت، کنجکاو و البته باهوش است. ما در این فیلم تمامی تجربیات او را حذف کردیم و او هنوز ماجراجویی‌هایش را آغاز نکرده است. او هنوز فکر می‌کند تاجری مغرور است که در لندن زندگی می‌کند و با فرهنگ حومه‌ی لندن بزرگ شده است، اما ناگهان تمامی این‌ها دگرگون می‌شوند. این تنها آغاز ماجراست.

اواسط آذر ماه بود که شرکت اسکوئر انیکس با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه، به طور رسمی ساخت نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Tomb Raider را تایید کرد. البته در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از جمله نام فرعی، طرح کلی داستان، تاریخ احتمالی انتشار و پلتفرم‌های آن در دسترس نیست. البته پیش از این انتشار این بیانیه‌، شایعاتی در فضای مجازی منتشر شدند که با توجه به آن‌ها، نسخه‌ی جدید این سری Shadow of the Tomb Raider نام دارد که هرگز تایید یا تکذیب نشدند.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.