مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

دختر ماجراجوی انیمیشن‌های دیزنی بر روی پرده نقره‌ای سینما!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

براساس جدیدترین گزارش‌ها، کمپانی والت دیزنی بر روی پروژه تولید فیلم لایواکشنِ Kim Possible کار می‌کند. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

این درحالی است که از زمان نمایش اولین قسمت سریال کارتونی Kim Possible بیش از ۱۵ سال می‌گذرد. هم‌اکنون کمپانی والت دیزنی در حال انتخاب بازیگرِ نقش اصلی این فیلم است، اما فعلاً هیچ هنرپیشه‌ای برای همکاری با این پروژه اعلام آمادگی نکرده است. مارک مک‌کورکل و رابرت اسکولی (سازندگان سریال کارتونی Kim Possible) به همراه جاش کیگن، مسئولیت نگارش فیلمنامه و مدیریت اجرایی این پروژه لایواکشن را برعهده خواهند داشت و آدام بی. استاین و زک لیپوفسکی نیز به عنوان کارگردان‌های این فیلم انجام وظیفه خواهند کرد. در حال حاضر، تاریخ اکران فیلم سینماییِ Kim Possible اعلام نشده است.

این نخستین بار است که یک فیلم لایواکشن با محوریت شخصیت کیم پاسیبل ساخته می‌شود، اما این اولین باری نیست که این قهرمانِ مونث در یک فیلم بلند انیمیشنی حضور می‌یابد. پیش از این، کمپانی دیزنی دو فیلم ویدیویی کارتونی با عناوین Kim Possible Movie: So the Drama و Kim Possible: A Sitch in Time را به ترتیب طی سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۳ در شبکه نمایش خانگی منتشر کرد. به طور کلی، سریال کارتونی Kim Possible در ۸۷ قسمت از شبکه دیزنی پخش شد.

داستان سریال کارتونی Kim Possible در یک شهر خیالی به نام میدلتون اتفاق می‌افتد و زندگی ماجراجویانه دختری نوجوان به نام کیم پاسیبل را به تصویر می‌کشد. کیم یک دانش‌آموز دبیرستانیِ باهوش است که به همراه بهترین دوستش (ران استاپبل) و حیوان خانگیِ او (روفوس)، به مبارزه با جرم و جنایت می‌پردازد.


منبع Polygon


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.