مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این نخستین تجربه حضور او در یک سریال تلویزیونی است!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

براساس گزارش‌های اخیر، آرنولد شوارتزنگر (ستاره مجموعه فیلم‌های Terminator) به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده اجرایی با پروژه تولید سریال وسترنِ Outrider همکاری خواهد داشت.

به گزارش وب‌سایت ددلاین، شبکه آمازون، سریال تلویزیونی Outrider را در دست تهیه دارد. این سریال که ماجراهای آن طی دهه ابتدایی قرن نوزدهم و در قلمروی سرخپوستانِ ایالت اکلاهما اتفاق می‌افتد، داستان یک معاون کلانتر و یک مارشالِ ایالتی را روایت می‌کند که ماموریت تعقیب و دستگیری یک قانون‌شکن افسانه‌ای را برعهده دارند. در سریال Outrider، آرنولد شوارتزنگر نقش مارشال ایالتی را بازی خواهد کرد. با توجه به لهجه غلیظ این هنرپیشه اتریشیِ آمریکایی تبار، انتخاب او برای حضور در این نقش، عجیب به نظر می‌رسد. با این حال، شبکه آمازون یک راه حل ساده را برای این مساله پیدا کرده است.

براساسِ داستان سریال Outrider، مارشال ایالتی در دوران کودکی به کشور آمریکا مهاجرت کرده است. بدین ترتیب، شبکه آمازون با اتخاذ این راه‌ حل هوشمندانه، از ارتکاب اشتباهی قابل تشخیص جلوگیری کرده است. ای کاش، در سایر فیلم‌های شوارتزنگر نیز چنین تدابیر ساده‌ای اندیشیده می‌شد.

تری کالاوی و مارک مونتگومری به طور مشترک، مسئولیت نگارش فیلمنامه و تهیه‌کننده اجرایی سریال Outrider را برعهده خواهند داشت. آرنولد شوارتزنگر با حضور در این پروژه، برای نخستین بار نقش‌آفرینی در یک سریال تلویزیونی را تجربه خواهد کرد. او پیش از این، به عنوان مجری در یکی از فصل‌های مسابقه تلویزیونی Celebrity Apprentice حضور داشته است.

شایان ذکر است که شبکه آمازون، پروژه تولید سریال‌هایی همچون Tom Clancy’s Jack Ryan و The Lord of the Rings را نیز در دستور کار خود قرار داده است. در حال حاضر، تاریخ نمایش اولین قسمت از سریال تلویزیونی Outrider مشخص نشده است.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.