مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta


نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت تایتان کامیکس اخیراً با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از رمان گرافیک بازی تحسین شده‌ی Dishonored 2 رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

بازی Dishonored 2 به صورت رسمی اواخر آبان ماه ۱۳۹۵ منتشر شد و توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند. از آن زمان تاکنون مدت زیادی گذشته است و به طور حتم، خریداران بازی، بخش داستانی‌ آن را در این مدت به پایان رسانده‌اند. با وجود این، همچنان بسیاری از آن‌ها علاقه‌‌مندند تا به هر طریق ممکنی دوبار‌ه به دنیای بازی برگشته و ماجراجویی‌های خود را ادامه دهند.

شرکت تایتان‌ کامیکس اخیراً از رمان گرافیکی جدید خود تحت عنوان Dishonored 2: The Peeress and the Price رونمایی کرد که داستان آن پس از پایان Dishonored 2 آغاز می‌شود. این رمان، قرار است داستانی با محوریت کورو و امیلی را روایت کند که باید به مقابله با یک تهدید جدید در شهر دانوال بپردازند. نویسندگی، پرداخت رنگ و طراحی این رمان به ترتیب بر عهده‌ی مایکل مورسی (نویسند‌ه‌ رمان‌های Roche Limit و Suicide Squad: Secret Files)، ماتیا لاکونو، آندریا الیمپیری قرار دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این رمان را مشاهده کنید:

در پایان، لازم به ذکر است که رمان Dishonored 2: The Peeress and the Price در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) با قیمت ۱۶٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.


منبع Gameinformer
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.