مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

سرنوشت سریال جنجالیِ Confederate چگونه رقم خواهد خورد؟

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

کمپانی لوکاس‌‌فیلم اعلام کرده است که تهیه‌کنندگان سریال Game Of Thrones قصد دارند، قسمت‌های جدید مجموعه‎ فیلم‌های Star Wars را به روی پرده سینما ببرند.

هم‌اکنون دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، مراحل تولید آخرین فصل سریال پرطرفدار Game of Thrones را پشت سر می‌گذارند. همچنین مدتی است که این دو فیلمساز سرشناس، برنامه‌‎ریزی لازم برای شروع پروژه بعدی خود را انجام داده‌اند.

براساس بیانیه مطبوعاتی کمپانی لوکاس‌فیلم، سناریوی فیلم‌های در دست ساختِ این دو تهیه‌کننده از خط داستانیِ سه‌گانه حماسی اسکای‌واکر که ریان جانسون مسئولیت کارگردانی آنها را برعهده دارد، پیروی نخواهد کرد. کاتلین کندی (مدیر کمپانی لوکاس فیلم) در این باره می‌گوید:

دیوید و دَن، جزء بهترین داستان‌سرایان دوران معاصر به حساب می‌آیند. رویکرد مبتکرانه آنها در جهت خلق شخصیت‌های چندلایه، سناریوی پرمحتوا و غنای اسطوره شناسی، آثاری نوآورانه را به ارمغان خواهد آورد و مجموعه فیلم‌های Star Wars را در مسیری هیجان‌انگیز سوق خواهد داد.

بنیاف و وایس به نوبه خود، درباره تولید فیلم‌های جدید Star Wars ابراز هیجان کرده‌اند. آنها در بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند:

در تابستان سال ۱۹۷۷، ما به یک کهشکان بسیار دور سفر کردیم و از آن زمان به بعد، رویای آن را در سر می‌پرورانیم. مفتخریم که این فرصت گران‌بها را بدست آورده‌ایم، هر چند که مسئولیت سنگین این پروژه، ما را اندکی به نگرانی واداشته است. به محض پایان یافتن مراحل فیلمبرداریِ آخرین فصل سریال Game of Thrones، پروژه جدید را با هیجانی‌ وصف ناپذیر آغاز خواهیم کرد.

هم‌اکنون، مراحل تولید آخرین فصل سریال Game of Thrones در حال انجام است. فعلاً تاریخ اکران فیلم جدید Star Wars اعلام نشده است، اما کاملاً واضح است که به محض اتمام مراحل فیلمبرداریِ سریال پرطرفدار Game of Thrones، بنیاف و وایس مراحل تولید آن را آغاز خواهند کرد. سوالی که باقی می‌ماند این است که چه بر سر سریال Confederate خواهد آمد؟ پیش از این، بنیاف و وایس از این سریال با عنوان پروژه بعدی خود یاد کرده بودند. شبکه HBO در پاسخ به این سوال که از سوی وب‌سایت گیم‌اسپات مطرح شده بود، اعلام کرد:

در حال حاضر، هیچ گونه اطلاعات اضافی پیرامون این پروژه در اختیار نداریم.

براساس اولین اطلاعات منتشر شده، سریال Confederate دنیایی را به تصویر می‌کشد که در آن، ایالت‌های جنوبی آمریکا از اتحادیه کناره‌گیری کرده‌اند و قانون برده داری همچنان به اجرا در می‌آید. ناگفته نماند که انتشار این اطلاعات، با واکنش‌های منفی گسترده روبرو شده بود.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.