مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

محتواهای جدید به‌زودی منتشر خواهند شد

نویسنده   سورنا رضایی  |

پس از مدت‌ها انتظار برای طرفداران، بالاخره شرکت نینتندو از آمیبوهای دو شخصیت محبوب پِرل و مارینا در بازی Splatoon 2، رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

اواسط اردیبهشت ۱۳۹۵، شرکت نینتندو از آمیبوی دو شخصیت کَلی و ماری که براساس نسخه‌ی اول سری Splatoon طراحی شده بودند، رونمایی کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، قابل پیش بینی بود که نینتندو سیاست مشابهی را در قبال Splatoon 2 در پیش بگیرد و در نهایت نیز این اتفاق رخ داد. این شرکت اخیراً یک بسته‌ی جدید آمیبو را معرفی کرد که شامل دو شخصیت پرل و مارینا است. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از این دو آمیبو را مشاهده کنید:

در حال حاضر مشخص نیست که این دو آمیبوی جدید چه تاثیری روی گیم‌پلی Splatoon 2 می‌گذارد، اما به احتمال بسیار با نزدیک شدن به تاریخ انتشار آن‌ها، اطلاعات بیشتر در این مورد منتشر خواهد شد. این دو آمیبو، اواخر سال جاری میلادی در قالب یک بسته با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

نینتندو اخیراً با انتشار یک بیانیه‎‌ی رسمی، از رویداد جدید Splatoon 2 که به مناسبت روز ولنتاین برگزار می‌شود، رونمایی کرد. در این رویداد کاربر باید از میان دو گروه Love یا Money، یکی را برای عضویت انتخاب کند. علاوه بر این، Splatoon 2 به‌زودی محتواهای جدیدی دریافت خواهد کرد که شامل نقشه‌‌ای براساس زمین بسکتبال و اسلحه‌ای دوگانه است. دریافت این محتواها، همانند مواردی که پیش از این منتشر شده‌ بودند، برای تمامی بازیکنان رایگان است.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.