مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

دریا را شکست بده و به سطح آب برس!

نویسنده   دانیال شیخی  |

بازی Undersea، جدیدترین محصولِ شرکتِ Mamau Games به‌تازگی برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اواس منتشر شده است. در این قسمت از معرفی بازی موبایل با گیمان همراه شوید.

همان‌طور که از نام بازی پیداست، Undersea همراه با قابلیت‌های بی‌نظیرش، تجربه فوق‌العاده‌ای از محیط زیرِ دریا را برای شما فراهم می‌کند. اتمسفر داخل بازی به بهترین شکلِ ممکن طراحی شده و تلفیق مطلوب آن با موسیقی‌ متن باعث شده که تا مدت‌ها غرق این بازی شوید. با حرکت انگشتتان، موجودِ داخلِ بازی را به سمت راه‌های ورودی به هر مرحله هدایت کنید و بازی را به‌پیش ببرید.

طی مسیر با موجودات قرمز و عجیب‌وغریبی روبه‌رو می‌شوید که مسلماً باید از آن‌ها دوری کنید. در راه، حباب‌های آبی را جمع‌آوری کنید و رکوردتان را افزایش دهید. ابتدا، کمی میزان دشواری بازی برای شما غیرقابل‌تحمل خواهد بود، اما با گذشت زمان سریعاً به این بازی عادت می‌کنید. Undersea از چندین –به اصطلاح داخل بازی– «جهان» (World) تشکیل شده که در هر یک، چالش‌های منحصربه‌فردی در انتظار شما هستند.

برای کنار آمدن با میزان دشواری بازی در دنیاهای بالاتر، موجودات بیشتری در بازی قرار گرفته‌اند که رفته‌رفته با جمع‌آوری و افزایش رکوردتان می‌توانید آن‌ها را آزاد کنید. این موجودات مختلف هر یک به نحو خاصی حرکت می‌کنند که این امر هنگام انجامِ بازی کاملاً احساس می‌شود. با وجود این سختی‌ها، مطمئناً افزایش رکورد کار آسانی نخواهد بود؛ Undersea شامل مأموریت‌های متعدد و ویدئوهای آنلاین –تبلیغات– می‌شود که از آن‌ها می‌توانید به عنوان راه میانبری برای بهبود رکوردتان استفاده کنید.

Mamau Games به خوبی از پس طراحی ظاهری و گرافیک این بازی بر آمده است. محیط زیر دریا به خوبی طراحی شده و موسیقی متنِ آرامش‌بخش، لذت بازی را دوچندان می‌کند. در کنار نکات مثبتی که از این بازی گفته شد، عدم وجود قابلیت Pause (مکث) هنگام انجام مرحله را می‌توان یکی از مشکلات اصلی این بازی دانست. در کنار این مشکل جزئی –که فعلاً در نسخه‌های حالِ حاضر برطرف نشده– نکاتِ قوتِ Undersea، آن را به یک بازی جذاب و دوست‌داشتنی بر روی گوشی‌های هوشمند تبدیل کرده است.

 

بازی Undersea هم‌اکنون در سرویس‌های گوگل پلی و آیتونز برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اواس در دسترس قرار دارد. این بازی در گوگل پلی موفق شده نمره ۴.۷ از ۵ را از آن خود کند که بی‌تردید موفقیت خوبی برای شرکت Mamau به شمار می‌رود. این بازی جذاب را از طریق لینک‌های زیر می‌توانید برای گوشی‌های هوشمندتان دریافت کنید.

دانلود بازی از گوگل پلیدانلود بازی از آیتونز
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.