مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فرصتی مناسب برای تجربه بازی شوتر اول شخص Overwatch

نویسنده   ندا سلیمیان  |

اگر هنوز موفق به خرید بازی آنلاین قهرمان‌ محور Overwatch نشده‌اید، نگران نباشید، چرا که این عنوان برای مدتی کوتاه به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

بلیزارد، توسعه‌دهنده و ناشر این بازی اعلام کرده که از روز جمعه ۲۷ بهمن ماه، علاقه‌مندان به تجربه گیم‌پلی Overwatch می‌توانند آن را در پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به صورت رایگان بازی کنند.

به طور دقیق‌تر، از ساعت ۱۰:۳۰ شب تاریخ مذکور این امکان در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد و زمان پایان آن هم دوشنبه ۳۰ بهمن ماه اعلام شده است. نکته جالب توجه در خصوص رایگان شدن محدود Overwatch این است که تمامی امکانات و قابلیت‌های این بازی برای افراد فراهم خواهد بود و آن‌ها می‌توانند از تمامی ۲۶ قهرمان و ۱۶ نقشه موجود در این بازی استفاده کنند. هم‌چنین حالت‌های مختلف بازی شامل Quick Play، Custom Games و Arcade به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. همچنین بازیکنان می‌توانند با بالا بردن سطح خود در بازی لوت‌باکس‌ دریافت کنند تا از این طریق اسکین‌ و دیگر ملزومات بازی را برای قهرمانان خود خریداری کنند.

لازم به ذکر است که پس از پایان یافتن این فرصت، کاربرانی که تصمیم به خرید بازی Overwatch داشته باشند، می‌توانند تمامی پیشرفت‌های این مدت خود را به نسخه خریداری شده منتقل کنند. البته برای این کار آن‌ها حتما به یکی از حساب‌های کاربری بلیزارد، شبکه پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس لایو که در این مدت از آن استفاده کردند، نیاز خواهند داشت.

بد نیست بدانید که در حال حاضر رویداد The Lunar New Year در بازی Overwatch در جریان است که تا ۱۴ اسفند ماه ادامه خواهد داشت. طی این رویداد، اسکین‌های لجندری جدید و همچنین نقشه‌ای تازه با حالت CTF نیز به بازی اضافه شدند.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.