تماشا کنید: تریلر سینمایی رویداد Outbreak برای بازی Rainbow Six Siege

رویداد Outbreak بازی، بازیکنان را در مقابل هیولاهای جهش‌یافته قرار می‌دهد

نویسنده   سالار بدیری  |

کمپانی یوبی‌سافت با انتشار ویدیویی، جزئیات بیشتری از رویداد جدید بازی Rainbow Six Siege اعلام کرد. در ادامه با گیمان همراه شوید.

مدت کوتاهی تا عرضه رویداد Outbreak برای بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege باقی مانده و یوبی‌سافت با انتشار تریلری سینمایی پیش زمینه‌ای در مورد داستان آن در اختیار بازیکنان قرار داده است. در این رویداد که به صورت همکاری چند‌نفره است، اوپراتورها در مقابل موجودات جهش یافته به مبارزه می‌پردازند.

هنگام معرفی این رویداد توسط یوبی‌سافت، مشخص نشده بود که بازیکنان با چه تهدیداتی روبه‌رو خواهند شد و به تازگی این کمپانی اطلاعات دقیق‌تری از دشمنان موجود در این رویداد منتشر کرده است. در بلاگ رسمی بازی Rainbow Six Siege، این تهدید‌های مرموز، به هیولاهایی نسبت داده شدند که بازیکنان قرار است در منطقه‌ی قرنطینه، آن‌ها را از بین ببرند. بر اساس این اطلاعات، در کل پنج نوع هیولای مختلف در بازی وجود خواهد داشت و بازیکنان در قالب تیم‌های سه نفره وارد شهری در نیو مکزیکو می‌شوند و موظف هستند تا این ویروس را از بین ببرند.

اولین و ساده‌ترین هیولا در این رویداد، Grunt نام دارد. اکثر دشمنانی که با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد نیز از همین گونه هستند. این موجودات هنگام احساس حضور دشمن، زرهی بر روی بدن خود ایجاد کرده و مقاومت خود را در برابر تیرهای دشمن افزایش می‌دهند. بهترین نوع مقابله با این موجودات، مخفی‌ کاری است.

دسته بعدی Breacherها هستند. این هیولاها در واقع موجوداتی فرز و چابک هستند که همانند یک بمب عمل کرده و بعد از شناسایی دشمن خود را در نزدیکی دیوار یا سایر مناطق منفجر می‌کنند.

نوع سوم که Rooters نام دارند نسبت به دو نوع دیگر کمیاب‌تر هستند. روترها تیرهایی به سمت اهدافشان شلیک کرده و حرکت آن‌ها را آهسته‌تر می‌کنند.

دسته بعدی این هیولاها Smasherها هستند و همان‌طور که از اسمشان پیداست موجوداتی سنگین و خطرناک با پوستی ضخیم هستند که به راحتی می‌توانند دیوارها را تخریب کنند. این هیولاها هم‌چنین مقاومت بیشتری در برابر گلوله‌های دشمن دارند.

در نهایت و در راس این موجودات، Apex قرار دارد. Apex که قوی‌ترین و خاص‌ترین دشمن شما در بازی محسوب می‌شود در واقع کنترل سایر هیولاها را بر عهده دارد. Apex به جای مقابله رو در رو، موجی از دشمنان را به سمت شما هدایت می‌کند. او هم‌چنین قادر است اشعه‌ای به سمت دشمنان خود بفرستد که می‌تواند آن‌ها را کور کند. تنها دو اوپراتور Finka و Doc توان مقابله با این هیولا را دارند.

یوبی‌سافت هم‌چنین اضافه کرد که گونه‌های متنوع این هیولاها با یکدیگر همکاری کرده و مهارت‌هایشان را برای مقابله با دشمنان خود ادغام خواهند کرد. با این وجود در ویدیو منتشر شده که Ash’s Briefing نام دارد شاهد نمایش گیم‌پلی بازی نیستیم و محاصره شدن تعدادی از اوپراتور‌ها توسط موجودات جهش یافته به تصویر کشیده شده است. شما می‌توانید ویدیوی رویداد Outbreak را در بالای همین صفحه تماشا کنید.

رویداد Outbreak بازی Rainbow Six Siege از تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۸ (۱۲ اسفند ۹۶) آغاز خواهد شد و تا ۶ آپریل (۱۷ فروردین ۹۷) در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. هم‌چنین در این بازه زمانی اولین بسته گسترش دهنده بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۸ نیز منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی که Operation Chimera نام دارد، دو اوپراتور جدید به بازی اضافه خواهد کرد.

 


منبع VG247

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.