مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

در این نظر سنجی ذکر شده که تغییر نام به تعداد دفعات نامحدود و رایگان انجام می‌شود

نویسنده   حسین سلیمی  |

طبق اطلاعات به دست آمده از سوی کمپانی سونی، به نظر می‌رسد احتمال افزوده شدن قابلیت تغییر نام کاربری برای حساب پلی‌استیشن قوت گرفته است.

تا به حال مشخص نشده که کمپانی سونی به چه دلیلی اجازه عوض کردن نام کاربری PSN را به کاربران خود نمی‌دهد. با این حال به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد اضافه شدن این قابلیت به شبکه پلی‌استیشن باشیم.

به تازگی وب‌سایت پوش‌اسکوئر در گزارشی اعلام کرد به اطلاعاتی از سونی دسترسی پیدا کرده است که بر اساس آن‌ها این کمپانی در حال بررسی عوامل مختلف برای فراهم کردن امکان تغییر نام کاربری در شبکه پلی‌استیشن است. طبق این اطلاعات کاربران می‌توانند این تغییر نام را به تعداد دفعات نامحدود انجام دهند. با این حال هر کاربر در بازه زمانی شش ماهه تنها یک بار قادر به انجام اینکار است. از طرفی اگر نام خود را عوض کردید و قصد داشتید بار دیگر  آن را به نام اولیه بازگردانید تنها از طریق تماس با تیم پشتیبانی سونی قادر به انجام اینکار خواهید بود.

در حال حاضر توضیحی در رابطه با این که تغییر نام کاربری به دفعات متعدد هزینه‌ای در بر خواهد داشت مطرح نشده است. کمپانی مایکروسافت به کاربران  ایکس‌باکس لایو، این اجازه را می‌دهد که برای اولین بار، نام کاربری خود را به صورت رایگان تغییر دهند و پس از آن کاربران برای تغییرات باید مبلغی مشخص را پرداخت کنید. با توجه به اینکه مدت‌ها طول کشیده تا سونی این قابلیت را برای کاربران خود فراهم کند، به نظر می‌رسد انجام این کار هیچ هزینه‌‌ای در پی نخواهد داشت. با این حال به خاطر داشته باشید که این اخبار هنوز از سوی کمپانی سونی تایید نشدند و همچنان در حد شایعه هستند.

باید منتظر ماند و دید سونی این روند اجرای این قابلیت را به چه شیوه‌ای پیش خواهد برد. در صورت انتشار اعلامیه‌ی رسمی از سوی کمپانی، رسانه‌ی گیمان شما را در جریان اطلاعات تازه خواهد گذاشت.


منبع gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.