مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پررنگ‌تر شدن کاراکترهای زن در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی، تسا تامپسون (بازیگر فیلم Thor: Ragnarok) نسبت به تولید یک فیلم ابرقهرمانی مارولی با محوریت شخصیت‌های زن، اظهار امیدواری کرده است.

این هنرپیشه ۳۴ ساله در جریان مراسم فرش قرمزِ جدید‌ترین فیلم خود با عنوان Annihilation اعلام کرد که قطعاً مارول استودیوز تمایل دارد نقش شخصیت‌های زن را در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول پررنگ‌تر کند.

تسا تامپسون در مصاحبه با وب‌سایت IGN خاطر نشان کرد:

من رئیس مارول استودیوز نیستم، پس در این زمینه نمی‌توانم تصمیم‌گیری کنم. البته می‌توانم به شما بگویم که این کمپانی از روحیه تعاون و همکاری فوق‌العاده‌ای برخوردار است. من فکر می‌کنم که حتی فیلم Thor: Ragnarok محصول گفتگویی است که این کمپانی با کریس همسورث و مارک روفالو در مورد پروژه بعدی‌شان انجام داده است. من معتقدم که این ایده، کوین فایگی (رئیس مارول استودیوز) را به وجد خواهد آورد. با در نظر گرفتنِ اتفاقاتی که در جریانِ فاز چهارم مارول برای من، شخصیتِ والکایری و سناریوی فیلم Black Panther رخ داده است، به این نتیجه می‌رسیم که خانم‌ها زمام امور دنیای سینمایی مارول را در اختیار خواهند گرفت.

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود:

کمپانی مارول استودیوز تمایل دارد که یک فیلم ابرقهرمانیِ زن محور را تولید کند. این کمپانی هم‌اکنون بر روی پروژه‌های سینمایی Captain Marvel و Black Widow کار می‌کند. این تمایل وجود دارد که زنان در خط مقدمِ فاز چهارم دنیای سینمایی مارول قرار گیرند. من این موضوع را به فال نیک می‌گیرم.

تسا تامپسون هم‌اکنون در فیلم مهیج Annihilation به ایفای نقش می‌پردازد. این فیلم که جدیدترین پروژه سینمایی الکس گارلند (کارگردان فیلم علمی-تخیلیِ Ex Machina) به حساب می‌آید، در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ (۴ اسفند ۱۳۹۶) به روی پرده سینماهای آمریکا خواهد رفت.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.