مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فیلم Call of Duty، شباهت بسیاری به آثار مارول خواهد داشت

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به اخباری که در فضای مجازی منتشر شدند، به نظر می‌رسد استفانو سولیما بر صندلی کارگردانی فیلم Call of Duty خواهد نشست. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

وبسایت ورایتی به‌ تازگی با انتشار گزارشی، مدعی شد استفانو سولیما، کارگردان فیلم Sicario 2: Soldado، مشغول مذاکره با استودیو اکتیویژن بلیزارد است تا فیلمی اقتباسی از یکی از فرنچایزهای این شرکت بسازد. در حال حاضر، هیچ گونه اطلاعاتی از تاریخ حدودی اکران، نویسنده و ناشر این فیلم در دسترس نیست.

استِیسی شِر و نیک وَن دیک، روسای استودیو اکتیویژن بلیزارد، قرار است با همکاری بابی کوتیک و کوکو فرانچینی، تهیه کنندگان سریال تلویزیونی Skylanders Academy، فیلم Call of Duty را بسازند. متاسفانه اطلاعاتی از فیلمنامه یا طرح کلی داستان آن در دسترس نیست، اما با توجه به صحبت‌های شر و ون دیک در گذشته، فیلمی که آن‌ها مشغول ساختش هستند، شباهت بسیاری به آثار مارول خواهد داشت.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم Sicario 2: Soldado از تاریخ ۲۹ ژوئن (۸ تیر ۱۳۹۷) آغاز خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پس از اینکه مشخص می‌شود قاچاقچیان مواد مخدر، تروریست‌ها را از طریق مرز مکزیک وارد ایالات متحده‌ی آمریکا می‌کنند، سازمان اطلاعاتی CIA تصمیم می‌گیرد تا با همکاری مت گریور (جاش برولین) و آلخاندرو گیلیک (بنیسیو دل تورو) یک تیم عملیاتی تشکیل دهد. هدف این تیم، تحریک گروه‌های مختلف قاچاق مواد مخدر و به راه انداختن جنگی تمام عیار میان‌ آن‌ها به منظور توقف روند قاچاق ترویست‌ها است.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.