مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آماده برای پرتاب‌های 3 امتیازی

نویسنده   فرید شهداد  |

در این قسمت از معرفی بازی‌های موبایل، با گیمان و معرفی یک بازی آرکیدِ بسکتبالی به نام Dunk Shot همراه باشید.

اگر به ورزش بسکتبال و همچنین هدف‌گیری در گوشی‌های هوشمند علاقه دارید، Dunk Shot می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. استودیو Ketchapp که خالق این اثر و استادِ ساختِ بازی‌های اعتیادآور است، توانست با استفاده از توپ و تور یک بازی ساده و در عین حال سرگرم‌کننده را به‌وجود آورد. شما در این بازی با انداختن توپ درون تورها امتیاز مورد نیاز برای خریدن توپ‌های جدید به دست می‌آورید. همچنین، با انجام‌دادن چالش‌های مختلف که توسط سازندگان درنظر گرفته شده، یا توپ‌های جدید هدیه بگیرید یا امتیاز بیشتری کسب کنید؛ البته برای انجام این چالش‌ها، باید به اینترنت متصل باشید. طبیعی‌ست که هرچه در بازی جلوتر بروید، بازی مشکل‌تر خواهد شد و نیازمند دقت بیشتری برای انداختن توپ در تورها خواهید بود. گیمرها می‌توانند از دیوارها به عنوان تیرک‌های کمکی برای انداختن توپ درون تورها استفاده کنند. بازی در ابتدا دارای دو پس‌زمینه‌ی روشن و تاریک است؛ اما پس‌زمینه‌های دیگری نیز در بازی تعبیه شده که شما می‌توانید توسط امتیاز‌هایی که به دست آورده‌اید، آن‌ها را خریداری و استفاده کنید.

یکی از نکات منفی Dunk Shot که کاملا مشهود است و کمی موجب خسته‌کنندگی و تکراری شدن گیم‌پلی شود، نبود موسیقی متن در بازی است. Ketchapp در این بازی از هیچ نوع موسیقی استفاده نکرده است. تنها صدایی که در این بازی به گوش می‌رسد، صدای افتادن توپ در تور است. اما می‌توان گفت که ضعف Dunk Shot در قسمت موسیقی متن، کمی در قسمت گرافیک جبران شده است. این بازی در زمینه گرافیکی عملکرد خوبی از خود نشان داده که نقطه قوت این بازی به‌ شمار می‌رود. شاید بتوان تبلیغاتِ بیش از اندازه را بزرگ‌ترین عیب Dunk Shot دانست؛ با اتصال گوشی به اینترنت و اجرای بازی، تبلیغات مختلف گاه و بی‌گاه بر صفحه بازی ظاهر می‌شوند و بازیکنان را حسابی کلافه می‌کنند.

بازی Dunk Shot با وجود نقاط ضعف و قوت مختلف، بازی زیبا و سرگرم‌کننده‌ای است که از تجربه‌ی آن پشیمان نخواهید شد. این بازی برای سیستم عامل‌های آندروید و آی‌او‌اس از طریق سرویس‌های گوگل‌پلی و آیتونز در دسترس قرار گرفته است. Dunk Shot توانسته در گوگل‌پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵ و در آیتونز امتیاز ۴٫۴ از ۵ را از آن خود کند. اگر علاقه‌مند به دریافت این بازی برای گوشی‌های هوشمندتان هستید، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر Dunk Shot را دریافت کنید.

 

دانلود از طریق سیستم گوگل‌پلی / دانلود از طریق سیستم آیتونز

 
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.