مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این تخفیف‌ها تا اواخر بهمن ماه در دسترس خواهند بود

نویسنده   سورنا رضایی  |

همان‌طور که با آغاز هفته‌ی جدید انتظار می‌رفت، شرکت مایکروسافت از تخفیف‌های جدید سرویس ایکس‌باکس لایو رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

شرکت مایکروسافت اخیراً از تخفیف‌های جدید سرویس ایکس‌باکس لایو رونمایی کرد که شامل بازی‌هایی از هر دو کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان می‌شود. از بازی‌های در نظر گرفته شده برای ایکس‌باکس وان می‌توان به Call of Duty: WWII اشاره کرد که برای اولین بار از زمان عرضه‌ی خود در آبان ماه تخفیف خورده است. علاقه مندان می‌توانند این بازی را هم در حالی که قیمت واقعی آن ۶۰ دلار است. با پرداخت ۳۹ دلار خریداری کنند.

از دیگر تخفیف‌های قابل توجه برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت می‌توان به Rocket League (دوازده دلار)، XCOM 2 (بیست‌ دلار)، WWE 2K18 (سی دلار)، NBA 2K18 (سی‌ونه دلار)، Injustice 2 (سی‌‌ و دو دلار)، Firewatch (هشت دلار) و Destiny 2 (سی‌ونه دلار) اشاره کرد. علاوه بر این‌ها، محتوا‌های اضافی دو بازی Rainbow Six Siege و Rocket League در لیست قرار گرفته‌اند که تخفیف برخی از آن‌ها به ۵۰ درصد می‌رسد.

روی ایکس‌باکس ۳۶۰، نسخه‌های اول، دوم و سوم سری BioShock در کنار بازی‌های دیگری از جمله Borderlands، Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel در لیست تخفیف‌های هفتگی قرار گرفتند. از دیگر محصولات شرکت توکِی گیمز که تخفیف خورده‌اند، می‌توان به Mafia II، Spec Ops: The Line، The Darkness II و XCOM: Enemy Within اشاره کرد. این تخفیفات تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه در دسترس خواهند بود.

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که برخی از تخفیف‌ها تنها برای مشترکان طلایی این سرویس در نظر گرفته شده‌اند. در خبری مرتبط، مشترکان طلایی می‌توانند هم اکنون بازی‌های رایگان ماه فوریه را دریافت کنند که شامل Shadow Warrior برای ایکس‌باکس وان و Split/Second برای ایکس‌باکس ۳۶۰ است.


منبع Gamespot
برچسبها


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.