مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

صبور باشید تا اتفاقات عجیب‌تری را مشاهده کنید!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

شواهد امر نشان می‌دهد که طرفداران سریال علمی تخیلی Stranger Things باید مدت زمانی نسبتاً طولانی را برای تماشای فصل سوم آن به انتظار بنشینند.

علاوه بر اطلاعات ناچیزی که طی ماه‌های گذشته در مورد داستان فصل سوم سریال Stranger Things درز کرده است، اخیراً اطلاعاتی در مورد وضعیت تولید آن در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش وب‌سایت CNET، فصل سوم سریال Stranger Things هشت قسمتی خواهد بود. فصل دوم این مجموعه با احتساب اپیزودِ “خواهر گم‌شده” دارای نه قسمت بوده است. ناگفته نماند که اپیزود مذکور، یکی از متمایزترین قسمت‌های این سریال به حساب می‌آید.

وب‌سایت CNET همچنین تایید کرده است که مراحل تولید فصل جدید سریال Stranger Things اواسط ماه آوریل ۲۰۱۸ (اواخر فروردین ۹۷) آغاز خواهد شد. شاید این اطلاعات در ظاهر کم‌اهمیت به نظر برسد، اما به طور ضمنی حاکی از آن است که طرفداران این سریال باید بیشتر از حد مورد انتظار، برای تماشای قسمت‌های جدید آن صبر کنند. مراحل فیلمبرداری اولین فصل سریال Stranger Things در ماه نوامبر ۲۰۱۶ به جریان افتاد و در ماه جولای همان سال به روی آنتن رفت. از سوی دیگر، مراحل تولید فصل دوم این سریال در ماه نوامبر ۲۰۱۶ آغاز شد و اپیزودهای آن در ماه اکتبر ۲۰۱۷ به نمایش درآمد.

با در نظر گرفتن مدت زمانی که صرف فیلمبرداری، افزودن جلوه‌های ویژه و تکمیل مراحل پس از تولید می‌شود، بسیار بعید به نظر می‌رسد که فصل سوم این سریال در سال ۲۰۱۸ از شبکه نت‌فلیکس پخش شود. با وجود اینکه تاریخ دقیق نمایش فصل سوم سریال Stranger Things اعلام نشده است، احتمالاً بسیاری از طرفداران این سریال انتظار داشته‌اند که اپیزودهای آن در سال ۲۰۱۸ به روی آنتن برود.

در ماه دسامبر سال میلادی گذشته، دیوید هاربر (بازیگر نقش کلانتر هاپر) در مصاحبه با وب‌سایت ورایتی، درباره تاخیر طولانیِ نمایش فصل سوم Stranger Things هشدار داده بود. او در این باره گفته بود:

احتمالاً تا سال ۲۰۱۹ نمی‌توانید فصل سوم این سریال را تماشا کنید.

با توجه به هشت قسمتی بودنِ فصل سوم سریال Stranger Things، شاید برادران دافر، سازندگان این سریال، تا قبل از پایان سال جاری میلادی بتوانند اپیزودهای آن را از شبکه نت‌فلیکس پخش کنند.


منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.