تماشا کنید: اگر Overwatch در سبک مبارزه‌ای بود چگونه می‌شد؟

قهرمانان Overwatch در مبارزات رو در رو نیز جذاب به نظر می‌رسند

نویسنده   ندا سلیمیان  |

بازی Overwatch اولین تجربه بلیزارد در ساخت یک تیراندازی اول-شخص محسوب می‌شود. این بازی به قدری محبوب شده که هواداران ایده‌های مختلفی برای آن در سر دارند.

در ویدیوی جدیدی از سوی طرفداران Overwatch، حالت مبارزه‌ای این بازی به تصویر کشیده شده و شاهد هیجان و رقابتی متفاوت با اقتباس از این اثر هستیم.

این ویدیو توسط یک کانال یوتیوب به نام TGN ساخته شده و کاملاً ایده و تصور جدیدی از Overwatch به عنوان یک بازی دو بعدی در سبک مبارزه‌ای می‌دهد. در ابتدای ویدیو ما شاهد مبارزه بین راین‌هارت و زاریا هستیم. این دو از قابلیت‌های مخصوص خود در Overwatch بهره‌ می‌برند تا بر روی نقشه Volskaya Industries یک مبارزه تن به تن داشته باشند. در بخشی از این مبارزه، قابلیت Charge راین‌هارت برای خارج کردن زاریا از یک منطقه را شاهد هستیم که باعث می‌شود او از طریق یک دیوار به سمت دیگری از نقشه پرتاب شود.

در مبارزه دوم، گنجی و دوم‌فیست در نقشه Numbani رو‌در‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند. در طول این مبارزات همواره می‌توان سیستم HUD را که در آن نوارهای مربوط به سلامت، میزان آسیب و غیره قرار گرفته را مشاهده کرد. حتی امکان انتقال از راندی به راند دیگر وجود دارد و جالب‌تر این‌که مرحله‌ای به عنوان جایزه (Bonus Stage) وجود دارد که در آن دوم‌فیست یک شی بی‌حرکت را از پای در می‌آورد.

متاسفانه همه آنچه گفتیم مربوط به یک ویدیوی ساختگی است و نسخه قابل بازی آن وجود ندارد. با این حال از شما دعوت می‌کنیم تماشای گیم‌پلی ساختگی Overwatch در سبک مبارزه‌ای را در گیمان از دست ندهید.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.