مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ماهیگیری با چاشني طلا و الماس ...

نویسنده   فرید شهداد  |

در بین هیاهوی بازی‌های داغ و جدید، گاهی تجربه‌ی بازی‌های گذشته حس نوستالژی و لذت‌بخشی به ما می‌دهد. با گیمان و معرفی بازی Gold Miner Classic همراه باشید.

در سال‌های نه‌چندان دور، بازی Gold Miner برای پلتفرم PC به بازار عرضه شد و در کنار صدها بازی آرکید مشابهش، خوش درخشید. اما ورود بازی‌های جدیدتر با گرافیک بالاتر به صنعت بازی‌های کامپیوتری، موجب شد عنوان‌هایی مانند Gold Miner کم‌کم به دست فراموشی سپرده شوند.

اما استودیو One Minute Game پس از چندین سال، پیرمرد معدنچی بازی ما را در پلتفرم موبایل دوباره به عرصه گیم بازگرداند تا یاد و خاطره آن روزهای خوش را برای ما زنده کند و طرفداران خود را به وجد بیاورد.

بازی همان قوانین ساده گذشته را دارد. شما در هر مرحله باید میزان پول مشخصی را در یک زمان معین با استخراج طلا و الماس به دست آورید تا به مرحله‌ی بعد بروبد. شما می‌توانید قبل از شروع هر مرحله با پول‌هایی که به دست می‌آورید اقلامی مانند دینامیت، شربت نیروزا و … را خریداری کنید تا به کمک آن‌ها، مراحل را سریع‌تر و راحت‌تر به پایان برسانید. با این که قوانین بازی ساده به نظر می‌رسد، اما در مراحل بالاتر با قرار دادن موانع بی‌ارزشی مانند اسکلت، سنگ و موش یا بشکه مواد منفجره که باعث نابودی طلاها و الماس‌ها می‌شود، شما را به چالش کشیده و باعث دردسرتان شود.

Gold Miner همان گرافیک ساده و زیبای قدیمی را دارد و پیرمرد معدنچی بازی ما همچنان در بالای صفحه به تلاش خود برای دست یافتن به طلاها ادامه می‌دهد.

بازی Gold Miner برای سیستم عامل آندروید از طریق سرویس Google Play در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. این بازی با این که نتوانست در زمینه گرافیکی موفق ظاهر شود، اما در کل توانست از میان ۳۹,۵۶۴ نقد، نمره ۴٫۳ از ۵ را به دست بیاورد. بازی Gold Miner را می‌توانید از طریق لینک زیر برای گوشی خود دریافت کنید.

دانلود بازی از Google Play

 

 

 
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.