مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

چالشی جدید برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی بازی Assassin's Creed Origins

نویسنده   ندا سلیمیان  |

روز گذشته، کمپانی یوبی‌سافت حالت جدید Discovery Tour را به بازی محبوب Assassin’s Creed Origins آورد. اما این تنها حالت جدید اضافه شده به این بازی نیست.

حالت جدید دیگر که می‌تواند برای کاربران Assassin’s Creed Origins بسیار جالب باشد، New Game Plus نام دارد. همان‌طور که از نامش مشخص است، این حالت به شما اجازه می‌دهد تا گیم‌پلی خود را از نو شروع کنید، اما در این حالت هیچ‌یک از دستاوردهایتان از بین نمی‌روند. مواردی مثل سلاح‌ها، لباس‌ها، آیتم‌ها، تجهیزات، قابلیت‌ها، XP‌ها و البته لول شخصیت شما در بازی همچنان در حالت New Game Plus با شما همراه خواهند بود.

لازم به ذکر است که تمامی نقشه‌ها و قلمروهای کشف شده توسط شما به حالت مذکور آورده نمی‌شوند. هم‌چنین وضعیت رقابتی شما، میزان درک سنو و تمامی فعالیت‌هایی که منجر به پیشرفت شما در بازی می‌شوند به حالت اولیه خود باز خواهند گشت. مواردی همچون Trials of the Gods و Hippodrome نیز تا زمانی که آن‌ها را در طول بازی آنلاک کنید، در دسترس نخواهند بود.

نکته دیگر در خصوص حالت New Game Plus این است که تجربه‌ای سخت‌تر از حالت عادی بازی است. در واقع در این حالت، بازی آسان تبدیل به نرمال و نرمال تبدیل به سخت می‌شود. نشان‌گذاری دشمن‌ها هم به صورت پیش‌فرض در New Game Plus فعال است که در صورت تمایل می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

در صورتی که شما بتوانید در حالت New Game Plus پیروز شوید، یک ریوارد خاص و منحصربه‌فرد از بازی دریافت خواهید کرد. البته فعلاً این سورپرایز توسط یوبی‌سافت آشکار نشده است.

ضمناً The Curse of the Pharaohs، دومین و آخرین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins قرار است در روز ۶ مارس (۱۵ اسفند) برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شود. اگرچه یک به‌روزرسانی هم برای تاریخ ۸ اسفند ماه در نظر گرفته شده که مقدمه‌ای بر بسته الحاقی جدید این بازی خواهد بود و در آن شما باید به دنبال انجام ماموریت Lights Among the Dunes باشید.

 


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.