مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تخفیف‌های جدیدتر در راه است

نویسنده   سورنا رضایی  |

اگر در چند وقت اخیر به دنبال خرید کنسول ایکس‌باکس وان یا مدل‌های مختلف آن بوده‌اید، شانس به شما رو آورده است و به‌زودی می‌توانید کنسول مورد نظر خود را با تخفیف خریداری کنید. با گیمان همراه باشید.

شرکت مایکروسافت به‌ تازگی تصمیم گرفته است تا مدل‌های مختلف ایکس‌باکس وان را با تخفیف ارائه دهد. نخستین تخفیف که مربوط به ایکس‌باکس وان اس می‌شود، از دیروز آغاز شده است و علاقه مندان می‌توانند باندل این کنسول را تا تاریخ ۳ مارس (۱۲ اسفند) با ۵۰ دلار تخفیف خریداری کنند. این باندل که شامل کنسول با ظرفیت هارد یک ترابایت و بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds می‌شود، قیمت اصلی آن پیش از تخفیف ۳۰۰ دلار بوده است. شرایط برای افراد کانادایی مقداری متفاوت است. تخفیف در نظر گرفته شده برای برای این دسته، ۶۰ دلار است و در تاریخ ۲۳ فوریه (۴ اسفند) منقضی می‌شود.

علاوه بر این، باندل دیگری از کنسول ایکس‌باکس وان اس نیز تخفیف خورده است که شامل مدل ۵۰۰ گیگابایتی و بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds می‌شود. این پیشنهاد تنها برای کاربران آمریکایی و کانادایی در نظر گرفته شده است و در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) منقضی می‌شود. قیمت کنونی این باندل ۲۳۰ دلار است.

در این میان، ممکن است برخی از افراد مدل قوی‌تر کنسول، یعنی ایکس‌باکس وان ایکس‌ را برای خرید ترجیح دهند که مایکروسافت آن‌ها فراموش نکرده و پیشنهاد ویژه‌ای برایشان در نظر گرفته است. افرادی که در ایالات متحده‌ی آمریکا، ایرلند، کانادا، بریتانیا و آمریکای لاتین زندگی می‌کنند و از تاریخ ۱۸ الی ۲۴ فوریه (۲۹ بهمن الی ۵ اسفند) این مدل را برای خرید سفارش دهند، بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. پیشنهاد مشابهی نیز برای افرادی که در استرالیا، هند، کره‌ی جنوبی، نیوزیلند، سنگاپور، اروپا، خاورمیانه و آفریقا زندگی می‌کنند در نظر گرفته شده است، با این تفاوت که پیشنهاد آن‌ها از تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) در دسترس قرار می‌گیرد و در تاریخ ۴ مارس (۱۳ اسفند) نیز منقضی خواهد شد.

تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه‌ای که برای مدل‌های مختلف ایکس‌باکس وان در نظر گرفته شده است، به همینجا ختم نمی‌شوند. در حال حاضر، باندل‌های مختلف ایکس‌باکس وان اس در فروشگاه‌های بزرگ از جمله آمازون و گیم‌استاپ تخفیف ویژه‌ای خورده است و علاقه مندان می‌توانند با پرداخت ۲۳۰ دلار، باندل مورد نظر خود را خریداری کنند. این پیشنهاد ویژه که تا تاریخ ۳ مارس (۱۲ اسفند) در دسترس خواهد بود، باندل بازی‌های مختلفی از جمله Forza Horizon 3، Madden 18 و Minecraft را شامل می‌شود. فروشگاه وال‌مارت نیز از قافله عقب نمانده‌ است و پیشنهاد ویژه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفته است. خریداران با سفارش کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به قیمت ۵۰۰ دلار، سه بازی Destiny 2، Star Wars: Battlefront II و Grand Theft Auto V را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.