مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رویارویی سونیک و ماریو در گیشه سینمای آمریکا!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی، اسامی برخی از دست‌‎اندرکاران اصلی فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog اعلام شده است. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

وب‌سایت هالیوود ریپورتر اخیراً اعلام کرده است که فیلم Sonic the Hedgehog با اقتباس از مجموعه‌ای از بازی‌های ویدیویی پرطرفدار به همین نام، در آینده نه چندان دور به روی پرده سینماهای سرتاسر جهان خواهد رفت. این فیلم که کمپانی پارامونت پیکچرز مسئولیت تولید آن را برعهده دارد، در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

در حال حاضر، اطلاعات چندانی در مورد فیلم Sonic the Hedgehog ارائه نشده است، اما ظاهراً اسامی دست‌اندرکاران اصلی این پروژه مشخص شده است. جف فاولر به عنوان کارگردان در این پروژه انجام وظیفه خواهد کرد. شایان ذکر است که این نخستین تجربه کارگردانی وی به حساب می‌آید. نیل اچ. موریتز مسئولیت تهیه‌کنندگی فیلم Sonic the Hedgehog را برعهده خواهد داشت و دمیتری جانسون و دن جوونز، او را در انجام این وظیفه همراهی خواهند کرد. تیم میلر و توبی اشر نیز تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه سینمایی خواهند بود. میلر سابقه کارگردانی فیلم ابرقهرمانی Deadpool را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

بزرگترین سوالی که در مورد فیلم Sonic the Hedgehog باقی مانده این است که این فیلم لایواکشن خواهد بود یا انیمیشن؟ شواهد امر حاکی از آن است که این فیلم، هر دوی این موارد را شامل شود. کمپانی پارامونت پیکچرز اعلام کرده است که از سبک‌های بصری لایواکشن و انیمیشن برای جان بخشیدن به شخصیت سونیکِ خارپشت استفاده خواهد کرد. در حال حاضر، این‌ها تنها اطلاعاتی است که در مورد فیلم Sonic the Hedgehog منتشر شده است.

در سایر اخبار مربوط به فیلم‌های برگرفته از بازی‌های ویدیویی آمده است که کمپانی ایلومینیشن اینترتینمنت فیلمی با محوریت ماریو را در دست تهیه دارد. ظاهراً پس از رویارویی کاراکتر سونیک و ماریو در دنیای بازی‌های ویدیویی، آنها قرار است که در گیشه سینمای آمریکا نیز به رقابت با یکدیگر بپردازند.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.